| Alexxy08 a întrebat:

Ce marime de prezervativ se potriveste la 14 cm circumferinta? De 56mm sau 60mm?

16 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

In mod normal poti cere vânzătorului sa iti măsoare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Latexul se mareste de cateva ori bune... stai linistiti ca te incape orice marime.

| Alexxy08 explică (pentru suntserios):

Stiu ca se mareste, dar un XS probabil ca se simte stramt, chiar daca il poti pune si pe mana. Tot se aplica o presiune anume daca nu e marimea potrivita.

| Violleta2022 a răspuns:

Puiule, la 14 anisori este imposibil sa ai tu cuculetul de 14cm grosime :))

Noroc ca forumul asta tine minte toate intrebarile tale, chiar si pe cele care le treci sub anonimat, ca aceasta:

"în 9 Aprilie | Alexxy08 întreabă:
Sakut! Am 14 ani ani si o fata de 18 ani, clasa a 11-a, vrea sa fac sex cu ea..."

https://www.tpu.ro/......ea-bine-e/

| Alexxy08 explică (pentru Violleta2022):

14 cm cirfumferinta are si un tub de hartie igienca, nu e mult.

Si legat de intrebarea cealalta, asa, si?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexxy08):

Sigur ca nu-i mult 14cm pentru un tub de hartie sau un penis adevarat, dar este mult pentru cuculetul tau, care-i cat un degetella 14 anisori.

| Alexxy08 explică (pentru Violleta2022):

Hai ca deja ma calci pe nervi cu degetu' tau. Nu exista penis cat un deget, decat cei care au micropenis, in rest, doar la 7-8 ani e cat un deget. Penisul are cea mai mare crestere intre 12 si 13 ani, apoi creste greu rau. Daca tu ai vazut doar penisuri de 30 de ani si ai impresia ca atunci e cel mare sau ai un sot/iubit cu micropenis, nu inseamna ca toata lumea il are mic.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexxy08):

Exista penis cat un deget, la voi copilasii astia mici de 14 anisori!
Asa se numeste ca micro-penisul este ala care il are un adult in form afinala si este extrem de mic.
Diferenta este ca tu nu esti inca adult si nu ai un penis care si-a finalizat cresterea.
Eu zic sa nu te mai dai tu destept, ca esti inca copilas mic, abia intrat la pubertate.

| Alexxy08 explică (pentru Violleta2022):

Eu zic ca tu sa nu te dai desteapta, ca esti fata si nu ai penis.
Uite aici size chart-ul asta, chiar daca este in stare FLACIDA, nu erecta: https://www.google.com/......ps?/imgres

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexxy08):

Eu sunt femeie in toata firea cu experinta de viata care stiu mult mai bine ca un copilas ce se intampla cu cuculetul de baieti, ca am crescut si baiat si fata si am si sot.

| Alexxy08 explică (pentru Violleta2022):

Nu se vede. Tu ai revolutionat medicina, ai propiile tale ipoteze.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexxy08):

Vina mea, ca ma pun in gura cu un copilas mic si mincinos ca tine!

| mihai69 a răspuns:

14/3.14=44.5
Din ăsta ai nevoie.

| Alexxy08 explică (pentru mihai69):

Nu exista prezervativ de 44 rolling on the floor E prea mic.

De obicei se imparte circumferinta la 2 si se mai scade 10-15 mm.

| TheGentleman a răspuns:

Cel mai bine este să iei mai multe mărimi și le încerci.