| Simy_3244 a întrebat:

Ce parere ai? Practic fotbal de performanta si in urma cu 2 saptamana m-am indragostit, momentan am o relatie cu acea persoana dar nu stiu daca e bine sa mai continui.Ma gandesc mai tot timpul la ea si nu mai am aceeasi prestatie la fotbal.sad thinking

Răspuns Câştigător
| AllenTJ a răspuns:

Gandeste-te ce e mai important pentru tine. O fata care poate sa te insele peste 1 an sau cariera de fotbal prin care poti sa ajungi cineva

4 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Poi esti destul de mare sa separi viata personala de cea profesionala! cand esti pe teren gandeste'te DOAR la mingewinking cand esti cu ea gandeste'te DOAR la eahappy
Succes!

| alexuzha a răspuns:

Pai gandeste-te parerea mea e sa mergi in continuare cu fotbalu si ai 17 ani ihhhhhh cate fete o sa mai gaseti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viata fiecare chestie e cu treba ei.Invata sa fii aici acum daca intelegi.

| Simy_3244 explică:

Am uitat sa precizez.: am 17 ani si imi doresc ca fotbalul sa fie viitoarea mea cariera.