| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

azi la scoala am facut cunostinta cu baiatul pe care il simpatizez, mi-a facut o prietena cunostinta cu el iar ianinte sa il cheme la mine i-a spus ca il plac. bun, am dat mana cu el si atat. dupa aia in pauze se uita dupa mine si astea. eu ma simt ingrozitor pentru ca nu trebuia sa ii zica direct ca imi place de el... voi ce credeti? ce parere si-ar fi facut despre mine? vreau niste sfaturi va rog nu am de la cine sa le primesc si voi sunteti singuru meu ajutorsad

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum vezi și tu cum se comportă, te scoate în oraș, etc., dacă este sincer cu tine sau doar așa o simplă amicie. Nu trebuie să forțezi nota, lasă timpul să rezolve problema.
Pa, pa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Poate se uita dupa tine poate pentru ca si el te place. big grin