| alex99991 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele de 16-17 ani care au un cur mai bun si arata mai bine decat alea de 20 +?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu ne intereseaza obsesiile unora, despre fundurile fetelor.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca toti baietii sunt interesati de curul fetelor.
Asta este o preferinta personala, fiindca marea majoritate le aleg dupa fata, nu dupa cur laughing

| alina2k18 a răspuns:

Crezi ca le intereseaza parerea noastra despre curu lor?
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Da le interesează, corpurile femeilor se schimba după preferințele bărbaților. Daca ne-ar placea grasele, nu s-ar mai chinui nici una să slăbească sau să meargă la sala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că se forțează prea tare și au făcut sex de la vârste prea fragede, oricare arata mediocru poate sa și pună niste blugi mulați și se uită toți labarii după ea. O fata de 16 ani trebuie sa fie drăguță și slăbuță, nu cu bombeuri.

| TPU2019 a răspuns:

Parerea mea e ca ai sa mori curand cu gandul la ele.