| andreeaadeeaaa a întrebat:

Ce parere aveti de o relatie la distanta intre o fatade 16 ani si un baiat de 20 ani?

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Daca partenerii se iubesc cu adevarat,pot rezista in privinta unei distante, inainte nu consideram durabile aceste relatii la distanta pentru ca nu am trecut vreodata prin asa ceva, in schimb am vazut cupluri care rezistau anii intregi si dupa s-au despartit, dar acum trec si eu prin exact aceeasi situatie si stiu cum e, si consider ca rezista o relatie la distanta partenerii care se iubesc cu adevarat necontand varsta.Bafta!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu va rezista...

| AlexanderAdrian a răspuns:

Pedofilie.

| RAY a răspuns:

Chiar am stat 3 saptamani pe un chat si ce cred? ca totul e o mare minciuna sa prostie sa crezi in cineva la distanta, gandeste ca te poate minti cum vrea, de unde sti ca spune adevarul? cred ca e mare prostie asra cred iubiti real nu la distanta astea sunt prosti

| neutrino a răspuns:

Cei doi nu au minte si nu sunt capabili de o relatie normala, loco. De la distanta nu poti decat coresponda prin diferite metode, ceea ce nu inseamna ca ai si o relatie sentimentala: poti avea cel mult iluzii desarte.

| Danysan a răspuns:

Daca iti doresti ceva cu adevarat, exista o cale'' happy-Bine a zis colegu de jos!

| NuMaContrazice a răspuns:

E "foarte" imposibila. Baiatul de 20 de ani ar inselao in timp ce vorbeste cu e la telefon.Baietii,dupa ce trec de o vasrta, au anumite nevoi, pe care nu si le pot satisface prin telefon sau net.

| piticelm a răspuns:

Citeam raspunsurile voastre,mi se par penibile,sincer.Voi argumenta si de ce,le voi lua pe fiecare pe rand,apoi iti poti face tu o impresie happy Un raspuns se refera ca cei doi nu au minte,ca doar corespondezi,corect,dar depinde cum o faci,dragostea poate exista si daca el este aici si ea in varful unui copac scriindu-i,asta arata dragostea. Apoi ca se va termina dureros,etc,depinde de ceea ce iti doresti ''never say never''.Cel cu chat-ul,ti-am mai urmarit raspunsurile si iti spun un singur lucru INCREDERE, daca nu exista asa ceva, nu poti avea o relatie nici cand stai in aceiasi casa. Apoi ca baiatul are de nevoi, eu consider ca din contra, de la 20 incolo trebuie sa se gandeasca la ceva serios, pana la 20 are nevoi, apoi ar trebui sa spuna PAS, daca ar fi un barbat cu capul pe umeri, iar restul ca trebuie sa ai nu stiu cate relatii, hmm..nu cred ca trebuie sa traiesti cu o tara intreaga pentru a te maturiza.Acum sa iti spun parerea mea personala,eu poate zic astea pentru ca la mine merge,dar te-as sfatui sa nu mai intrebi asa ceva,pentru ca lumea gandeste ca trebuie neaparat ceva fizic,pai iubirea asa se dovedeste,sa nu fii langa persoana la care tii, iar daca tu pornesti de la premisa ca nu va merge, pai sigur nu va merge. Daca vrei poti, mi-am adus aminte de o replica dintr-un film ''daca iti doresti ceva cu adevarat, exista o cale'' happy

| RAY a răspuns (pentru piticelm):

Da sunt de acord cu tine, increderea e totul

| sokey a răspuns:

O gluma. La 16 ani trebuie sa ai relatii periodice, de test, sa fii calita (obisnuita) pentru. orice suferinta cand vei fi mai mare, etc... One Love!

| CatalinBor a răspuns:

Va fi frumos la inceput si se va termina sec si dureros pentru aman2. In concluzie o prostie