| bubu81 a întrebat:

ce parere aveti de o relatie cu o femeie mult mai matura! gen +20 de ani?

22 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca tie iti place si ea te accepta,noi de ce ar trebui sa avem o parere?
Fiecare in viata se conduce dupa propriul cap.El face, el trage!
Sau simti si tu ca ceva parca nu se potriveste in situatia asta si faci un sondaj?
Nu vei gasi o atmosfera prea favorabila, cei mai multi te vor ironiza, ca sa stii.
Dar e alegerea ta, asa ca va trebui sa-ti aperi parerea si gusturile.

regis
| regis a răspuns:

+20 fata de tine, sau peste 20?
Depinde si de varsta ta, daca ai 16, va fi o experienta interesanta, daca ai 30 nu prea mai are ce sa fie interesant...

| darrio2007 a răspuns:

Sper ca nu cu maica-sa.

| Crazyfish a răspuns:

Daca-ti plac sarcofagele, du-te la muzeu, vere, nu-mi strica mie pofta de mancare!
Gerontofilule!
Pfuuuu!

| lpavel a răspuns:

Sincer mi se pare NASPA, dar la urma urmei, dragostea nu are varsta, daca e dragoste adevarata!
Totusi ma intreb : ce ar putea gasi un baiat la o femeie mai matura decat el cu 20 de ani? Stim ca fetele fac asta pentru bani, dar baietii?

| Foxyyyy a răspuns (pentru lpavel):

Multi isi doresc o relatie cu o femeie mult mai matura. E vorba de experienta ei.

| Alcyon a răspuns:

E ok, care-i problema? Sunt baieti de 20 de ani care umbla cu minore. De ce sa nu se poata si invers? Totul e sa reusesti s-o cuceresti, ca o femeie la varsta asta are mai multe pretentii ca o pustoaica (in cazul in care isi doreste ceva serios, si nu doar o aventura de o noapte sau doua).

| andrei1237 a răspuns:

Nu are nicio importanta. Daca se iubesc, doar asta conteaza.

| MiruD a răspuns:

Varsta nu conteaza, atata timp cat te intelegi si te iubesti cu acea persoana.
Lumea te vorbeste. Ca asta e datoria unor oameni cu maxim 8 clase, care toata ziua nu fac decat sa barfeasca. Si daca ar fi sa asculti tot ce se vorbeste despre tine, nu ar trebui nici sa mai respiri.
Eu zic sa faci ce vrei si gura lumii s-o ignori. Indiferenta doare cel mai tare.

| TheSmith a răspuns:

Este mai bine, nu stiu ce varsta ai dar ai mai multe de invatat, decat sa iti pierzi timpul cu o copila

| darrio2007 a răspuns (pentru TheSmith):

Copila mai mare ca el cu 20 de ani? Ai inteles bine intrebarea?

| TheSmith a răspuns (pentru darrio2007):

Scuzele mele, se pare ca nu am inteles bine!

| trance04 a răspuns:

Recomand

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Se fierbe greu, să ştii.-

| Tofu a răspuns:

Este foarte normal daca baiatul si fata se iubesc.

| darrio2007 a răspuns (pentru Tofu):

Baiatul si fata? Iti dai seama ce spui? Ii poate fi mama.

| Tofu a răspuns (pentru darrio2007):

Am inteles foarte bine intrebarea si daca nu stiai, dragostea nu are varsta, daca exista asa ceva intre ei. Si ce are daca-i spun fata? e de sex feminin

| darrio2007 a răspuns (pentru Tofu):

Daca nu stiam? Am baiat de 23 ani, dragule.

| Tofu a răspuns (pentru darrio2007):

Tofu este numele pisicii mele si sunt o "ea" ca sa stii si tu.

| darrio2007 a răspuns (pentru Tofu):

Ok! Felicitari pentru ca esti o ea. Pisica este tot o ea?

| Tofu a răspuns (pentru darrio2007):

Ai de gand sa mai continui cearta asta inceputa de tine? PS:Vad ca esti foarte matur! (facepalm)

| darrio2007 a răspuns (pentru Tofu):

O consideri o cearta? Vezi ca nu-mi place ce ai scris in paranteza.Deja dai dovada de imaturitate(copil).Mai ai de trecut prin viata pana sa ajungi sa dai sfaturi.