| Excalibur09 a întrebat:

Ce parere aveti de relatiile (mai mult decat prieten) dintre un elev si o profesoara singura?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea mai misto experienta din viata unui elev. Pacat ca nu am trecut prin asa ceva, aveam o blonda buna de calarit dar n.a fost sa fie, firar mama ei de viata laughing

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns:

Pedofilie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru danbnz):

rolling on the floor esti stereotip fara simtul realismului
Mai toti baietii tineri (cam fara exceptii) se indragostesc de femei mature. : -->profesoare. U nu erai topit dupa vreo profa la scoala? Daca spui ca nu minti. Insa O femeie matura nu se ia in seama cu un copil., ca femeile sunt pe interese iar un copil nu are ce-i oferi.
Deci Utilizatorul respectiv are doar fantezii., nimic real.
Si eu in liceu, tabara am mers sa privim profele cand trebuiau sa se schimbe., dar eh Am ramas cu pofta in cui.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Excalibur09):

Daca copii is mai cu familii instarite., profesoare sarace. asa merge
Man as fi vrut sa fi fost in liceu prin SUA atunci.
https://www.youtube.com/watch?v=M3zdBqEJeas

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt interzise si ilegale!
Iar personal, am o parere foarte proasta despre un profesor care hartuieste sau/si violeaza un copil, meritand din plin sa intre direct in puscarie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă profesoara respectă reguli morale ale profesiei ei, va evita să intre într-o relație mai mult decât prietenă cu un elev, atât timp cât acesta este elev al ei.
Motivul este că perturbă viața elevului și pe a ei.
Bad romance, cum cântă Madonna.

| mihai69 a răspuns:

E un bun subiect de film artistic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elevu are peste 16 și profesoara sub 25?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Excalibur09):

Vomit

Răspuns utilizator avertizat
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Percep o relatie de putina durata in care in afara de a si satisface nevoile sexuale nu vad nimic altceva in plus, parerea mea.

| IJustSayWhatIWant a răspuns:

După poza de profil e clar că ai văzut prea multe animeuri iar acum halucinezi?

Răspuns utilizator avertizat