| danay72 a răspuns:

Sigur avea probleme mintale, Dumnezeu nu e de acord cu asa ceva.

| Zatharra a răspuns:

Link-ul nu trimite la acea postare.

| Zatharra a răspuns (pentru aabaaab3278):

Mulți nebuni umblă liber, și mai și predau, să fie tabloul întreg.
E trist că nu-i putem opri pe toți cu această condiție să facă rău celorlalți și chiar lor, fiindcă femeia e clar bolnavă. Societatea eșuează, apoi suportă consecințele. Săracul băiat ce a avut ghinionul să fie în preajma ei, va rămâne marcat, la fel și colegii lui.
Aici văd orientarea religioasă mai mult ca un pretext. Are legătură, dar nu e cauză fundamentală. Și cei cu probleme pshihice, dar atei, sunt capabili de gesturi de genul.