| AngelAndreea a întrebat:

Ce parere aveti de sex oral? Dar despre sex anal?

19 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cu bolile astea venerice,
nu este recomandabil,
să faci sex oral!

Sexul anal este cam
de domeniul
demenței.

| wildthing a răspuns:

Sex oral? Misto! Sex anal? Misto si el, doar in varianta in care anusul respectiv este al unei fete, iar penisul care intra acolo, este al meu. Altfel, absolut dezgustator si de neacceptat.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare face ce vrea in pat

| Bubulin4ik a răspuns:

Scirbos

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bubulin4ik):

Scarbos!
Dar adevarat!

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Cauta pe unul sa ti_o traga in gat prin cur si ai sa vezi diferenta

| єχcєєℓ a răspuns:

Mi se par ambele niște tâmpenii și strică... cum să zic, iubirea.
batting eyelashes

| h3r a răspuns:

„In acea seara in timp ce se delecta (desigur, in castelul sau somptuos)cu o portie de pulpe de broasca asezonate cu vin si crema de ceapa, printesa chicoti ca pentru sine si spuse:
-Nu prea cred..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Frumoaso!
1. sex oral-mereu castiga! laughing rolling on the floor
Ma inviti la tine sau la mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa te fac sa intelegi, daca tu si eu suntem de acord sa facem acest lucru nu este nimic in neregula dar daca tu te opui iar eu doresc cu vehementa acest lucru inseamna ca sunt un bou de magar si denota ca numai asta urmaresc eu de la tine, capisci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nasol sa ramai cu mostra de **** pe **** dupa ce ai ***-o pe una in cur. Nu-mi place sexul anal. Ala oral mi se pare misto. E misto cand o fomeie se joaca cu maciuca ta si nu suna rau sa dai limbi ca elicea intr-o scorbura frumoasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing rolling on the floor

| Public22 a răspuns:

Parerea mea, cred ca o stii. merit o funda? la cate ti-am spus asera.

Răspuns utilizator avertizat
| 7639781254 a răspuns:

Sexul oral mi se pare destul de ok intr-o relatie stabila. Sexul anal mi se pare o tampenie si doare ca naiba.

| AllePuffu a răspuns:

Sexul oral eu zic ca e normai intr-o relatie, iar sexul anal nu imi place deloclaughing

| Helly1226 a răspuns:

Nu stiu ce inseamna, imi arati si mie?

| HELLBOY32 a răspuns:

Păi nu ştiu, încearcă, şi spune-ne tu laughing

| Coman_Valentin_1990 a răspuns:

Pai fie care face cei place laughing)