| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre actrițele porno?
În afara faptului că unele o fac pentru bani, faimă sau din nevoie, considerați că-și încalcă demnitatea și nu au respect de sine?

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Poate nu ști nici tu, dar sunt și unele care sunt forțate, amenințate, șantajate să facă asemenea mizerii.Indiferent de motivul pentru care o femeie ajunge să se prostitueze,ele nu au nici o vină. Fără respect, fără demnitate, fără dragoste față de cea care ți-a dat viață este bărbatul, căci aceia care dau bani sau profită de asemenea femei, ei susțin industria asta în loc să îi pună capăt.

8 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

"Ce părere aveți despre actrițele porno?"

Niciuna, aia e meseria lor.

"considerați că-și încalcă demnitatea și nu au respect de sine?"

Nu, consider că își fac strict, treaba.

| halogen001 a răspuns:

Ipocrizia e mare si s-a inradacinat ideea ca fac ceva nepotrivit, dar fac aceleasi lucruri pe care le fac toti, chiar daca in alt context.

| alexalx1234 a răspuns:

Curve cretine cu moral de nivelul 0 și mizerabile.

Răspuns utilizator avertizat
| Saiko10 a răspuns:

Nup, vreau sa iau un moment sa multumesc tuturor actritelor porno pentru ca ne-au ajutat pe toti sa ne simtim mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| MrAM a răspuns:

Sunt si ele antreprenoare de treaba ce sa zic laughing Daca exista cerere, exista si oferta indiferent de contextul serviciului prestat. Unele o fac din placere si banii sunt un bonus. Altele o fac pentru bani si placerea e un bonus. Mai rau e de cele care o fac pentru bani si sunt expluatate sau mai stiu eu ce. In general stiu la ce se expun.

| Alexandra8963 a răspuns:

In ziua de azi normele după care se judeca unele aspecte sunt mult depășite. Nu cred ca încalcă nimic!