| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre aşa zisele iubiri la distanţă, virtuale?

Eu vorbesc cu un băiat de ceva luni bune şi nu ştiu dacă e bine ce fac, mă amăgesc şi pe mine îl amăgesc şi pe el.

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Nu prea merg e asa cum ai zis tu o amagire...

Dar puteti fi prieteni, stii? Poate vrei sa te duci in orasul lui o data si cazare gratis! big grin

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

95% din asa zisele iubiri la distanta nu rezista prea mult, am avut o astfel de relatie care a durat 5 ani

| neutrino a răspuns:

O astfel de relatie cuprinde numai vorbe si iluzii desarte a celor ce nu sunt capabili de o relatie reala. Este o metoda de a te pacali pe tine insuti si pe cei din jur ca ai o relatie, si astfel esti in randul lumii!

| deeeeeeeeeeeeeeeeeeea a răspuns:

Buna! Il conosti in realitate? Daca nu:
1. Dai papucii.
2. Fa-o frumos...
3. Esti libera...
Funda big grin big grin big grin

| Teodor_Lazar_1999 a răspuns:

Nu prea tin asa de mult