| DirviziuQ a întrebat:

Ce parere aveti despre asta? E adevarat?
http://www.divahair.ro/......_adevarul! _

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiureala. Slabirea muschilor anusului este un fapt constatat medical si cei mai multi bolnavi de SIDA se datoreaza acestor relatii (in lumea civilizata). La noi este de la spitale.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul normal este cel vaginal.Restul sunt devieri de la normal ce se pot incadra la fantezii sexuale.Practicarea acestora depinde de imaginatia partenerilor dar mai ales de lipsa prejudecatilor impuse de morala crestina.Fiecare are dreptul sa-si traiasca viata cum crede de cuviinta

Răspuns utilizator avertizat