| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Bdsm, in special despre latura cock and ball-torture? ( adica torturarea penisului si implicit a testiculelor ). Ma intreb, oare cum rezista acei oameni la asemenea lovituri?, daca se tot spune ca organele genitale sunt sensibile la lovituri... ( poate placerea de a suferi, dar nu cred ca este numai acesta motivu pentru care acele persoane accepta. Voi ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| gabitza_6878 a răspuns:

1. nu era nevoie de traducere
2. daca as avea penis si testicule...nu cred ca as suporta

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Hey am 13 ani si imi place sa vad oameni chinuiti si cum tipa ca draculaughingSiii cred ca ar fi bine ca BDSM sa sa se practice si in Romania

| aumih16 a răspuns:

Nasol ca la astfel de tortura risti sa ramai fara organul sexual nu e de joaca insa daca organul sexual este tinut in centura de castitate eu zic spun ca e in regula totusi dar fiecare pot fi si interesante torturile astea desi sunt periculoase

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu...anestezie? pastile de durere sau ceva in genu... poate siau taiat shira spinarii? devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BDSM este un domeniu foarte vast, care contine multe aspecte. De la soft bondage la torturi sado-maso. Cock&ball torture este unul din aspectele extreme. Da unii suprota o asemenea tortura. Pentru a intelege asta, trebuie sa intelegi mecanismul producerii placerii pentru un barbat care sufera de masochism acut. Pentru o asemenea persoana durerea poate ajunge pur si simplu un afrodisiac. Iar administrarea ei in zonele cele mai sensibile le inunda creierul cu cantitati masive de endorfine. Iar daca "stapina" care aplica tortura nu stie sa le aprecieze limita de rezistenta, ei vor cere continuarea torturii pina vor muri. Ca toate elemente dure de SM este un capitol delicat si periculos ce nu trebuie practicat de amatori (exista un risc serios de deces). Daca te intereseaza BDSM, iti propun sa studiezi soft erotic bondage mai intii, ca sa intelegi sentimentele implicate in raportul de supunere/dominare care sta la baza BDSM. Nu te grabi sa intri in aspectele hard.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca doare atunci nu...Mai bine sex normal asa zic eu :)
http://www.yutero.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca cei care practica asa ceva sunt drogati alt fel nu vad cum ar rezista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lumea cand are de toate mai vrea sa si schimbe...

| MikeSecret a răspuns:

Pe unii nu-i doare deloc chiar si loviti cu piciorul, crede-ma stiu. In schimb la fete doare mai tare lovitura peste pasar... si peste ovare

| helena69 a răspuns:

Desigur ca se practica BDSM si in Romania ce nu se practica si la noi...happy