| Miihaa a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care platesc pentru relatii sexuale? Adica cei care se duc la prostituate

69 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este ceva cat se poate de normal in cazul in care se face intr-un cadru legal.

| Aasdfghj a răspuns:

E naspa ca un baiat sa ajunga atat de disperat. Nicio fata nu cred ca are o parere buna despre asta. laughing

| RoxanaHemmings a răspuns:

Pai depinde. Vreau sa spun ca sunt prostituate care o fac penyru a-si ingriji familia
Care eu cred ca nu au de munca si sunt nevoite sa faca ca sa nu moara de foame
Mai sunt altele care sunt obligate si batute sa o faca.
In care eu cred ca ar trebui sa existe o lege si sa le ajute
Si in ultimul rand. Acestea care o fac pentru bani.
Eu cred ca sunt niste proaste. Pentru ca isi vand corpul pentru o mana de bani. In loc sa munceasca pe drept pentru ai castiga

Sper ca te-am ajutat!

| Hitback a răspuns (pentru Aasdfghj):

Eu unul nu aş numi asta disperare. Mai disperate sunteti voi fetele. Parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| Aasdfghj a răspuns (pentru Hitback):

Sa ajungi la o prostituata pentru sex, se numeste disperare. Daca vrei sex cred ca iti gasesti vreo prietena cu care sa o faci.

| RAY a răspuns:

Eu cunosc 2 categori de femei
1 prostituata pe care o platesti sa faca sex cu ea
2 fata care e iubita si sta cu tine din interese materiale
orice fata /femeie va face sex cu cineva din interes, barbati fac sex de placere femeile din interes material, ce parere sa am macar alea nu te mint ca te iubesc si ca iubesc suflete mai si suferi ca prostul, desigur exista si a 3 categorie de femei ele sunt mai des intarnite in tariile vorbitoare de limba germana aici intra Anglia,usa, Germania, Australia, Olanda, suedia, norvergia, danemarca etc
e femeile alea care sunt independnte toata stima pentru ele

| RAY a răspuns (pentru Aasdfghj):

Ce fata va vrea sa faca sex cu tine? asa usor vorbesti, trebuie sa ai relatie cu ea sai promiti stelele de pe cer pentru sex, sexul e o nevoie umana, eu inca n-am vazut fete care sa faca sex fara interese materiale

| Aasdfghj a răspuns (pentru RAY):

Eu cred ca sunt destule fete care fac asta. Am renuntat la multe "prietene" care erua asa.happy Iubitului meu i s-a cerut asta de multe fete. Daca arati bine, te porti ok, si fata e doritoare de asa ceva, clar gasesti.

Intrebarea era alta si eu mi-am spus parerea. Chiar nu ma intereseaza de cei care fac asta si de ce o fac.

| gelu1970 a răspuns:

Amilee, ai o parere denaturata despre partea masculina. De ce nu iti pui intrebarea: "cat de mizerabile sunt femeile ce platesc un barbat pentru sex? "
in alta ordine de idei, trebuie sa vezi si partea pozitiva. prostitutia parca se spune ca e profesia cea mai veche. deci sunt destule persoane ce isi castiga painea in felul acesta. sau de ce nu te gandesti la faptul ca sunt "bolnavi" ce platesc o prostituata in loc sa violeze o biata fata.
cred ca inainte sa puneti intrebari idioate ar fi ideal sa ganditi.
o seara buna Amilee.

| Wøodenpints a răspuns:

Trebuie să fii idiot să plătești pentru sex când cu 2 beri în orice bar poți cocli sub coadă aproape orice femeie singură. Desigur, asta în cazul în care nu ești urât, gras, prost, sau o combinație sinistră între astea 3.

| Miihaa explică (pentru Hitback):

Si de ce zici ca sunt dispaerate? Nu ca nu ar fi, dar voiam sa stiu de ce zici tu asta.

| Miihaa explică (pentru Aasdfghj):

Gandeste-te Alecssandraaa ca ei poate se duc la acest tip de fete poate pentru ca nu au gasit o fata care sa ii iubeasca cu adevarat si tot ce au reusit acele fete a fost sa ii faca sa sufere.

| Hitback a răspuns (pentru Miihaa):

Cum explici ca fete la 14-16 ani raman insarcinate? Baiatul se poate abtine dar daca unele ridica coada nu cred ca mai poti evita nimic. Daca intelegi ce vreau sa zic.

| Hitback a răspuns (pentru Aasdfghj):

Disperat este unul care se gandeste nonstop doar la sex. Apai daca mergi la uşuratice o data pe saptamana esti disperat? Eu unul imi sustin ideea si cred ca am dreptate. Poate prietena nu vrea sau nu e pregatita pentru sex de asta poate recurg unii la curve. Gandeste-te profund si scrie-mi. Poate intelegi ce inseamna intr-adevar cuvantul disperat/ă.

| Miihaa explică (pentru Aasdfghj):

Asa e si fratele meu, arata bine se comporta frumos cu fetele si fug fetele de el mai rau ca de cel cu coarne. Da, are o pronlema, e un pic timid.

| Miihaa explică (pentru gelu1970):

Eu nu am zis ca am o parere proasta. Chiar mi-ar comvenii sa se legalizeze sa aiba unde sa se duca baietii care nu au o iubita si sa plateasca o suma decenta si sa nu ajunga sa incerce sa ma violeze sau sa vezi oamenii de peste 30-40 de ani in relatii cu fete de 16-20 ani.

| Miihaa explică (pentru Wøodenpints):

Cum d...u reusiti sa agatati in restaurant, fratele meu arata bine din toate punctele de vedere, prost nu e, e si cuminte. Da, recunosc, e timid si poatea acest lucur il trage in jos, dar e asa pentru ca a fost respins de prea multe fete

| DloveD93 a răspuns:

Amilee, in primul rand si eu am fost la prostituate si nu vad nimic rau in asta. Atata timp cat nu am violat cum fac altii nu vad ce e asa rau. In al doilea rand la prostituate poti face unele nebunii( ca orice baiat) care pritena nu ar fi de acord... daca intelegi ce vreau sa zic

| Wøodenpints a răspuns (pentru Miihaa):

Totul e să găsești un echilibru. Dacă vrei să pomezi o cumătră sub coadă nu trebuie să stai timid cu suculetele în mână în cel mai pustiu și întunecat colț și să-i admiri zqmbetul, dar nici să te freci lasciv de ea după 6 beri și s-o lingi în ureche înainte s-o întrebi măcar câți ani are.
Să fii timid pentru că ai fost respins de prea multe fete e ca și cum nu ai mai bea cafea pentru că te-ai fript la buză de prea multe ori.

Răspuns utilizator avertizat
| Miihaa explică (pentru devil2279):

26 are fratele meu. A mai avut vreo 5 iubite dar erau niste nebune

| Miihaa explică (pentru Wøodenpints):

Ai dat si tu un raspuns, mai bub il dadea unul de 5 ani

| Miihaa explică (pentru Wøodenpints):

Sau faci parte din categoria de barbati care se lauda cu mii de fete dar trebuie sa imparti la infinit numarul de fete cu care au fost

Răspuns utilizator avertizat
| Miihaa explică (pentru devil2279):

Curve femeicare fac sex pentru bani
nebune (in acest context) = depresive care luau pastile si le sareau tandara din te mir ce sau nu aveau nici un simt de onoare si a face ceea ce trebuie intr-o relatie

Răspuns utilizator avertizat
| Miihaa explică (pentru devil2279):

19. Dar de ce conteaza asa de mult varstele. ai intrebat si nu nu ai zis nimic in legatrua cu acest lucru. in fine, nu conteaza.

Răspuns utilizator avertizat
| cosmin986522 a răspuns (pentru Miihaa):

Dar tu daca ar veni unu la tine si ti-ar propune sa faceti sex si ti-ar mai oferi si o suma de bani nu ai accepta? fac pariu ca nu ai refuza