| pd123456 a întrebat:

Imi plac femeile batrane cu varsta intre 60 si 95 de ani! ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| AnoAnonima0 a răspuns:

Nu e bine deloc fiindcă îți pierzi tinerețea pentru ce? De eram băiat nici nu ma uitam la ele dar pai sa fiu cu una de vârstă aia.E ceva scârbos care nu te poți atinge.

15 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

95 plus nu iti plac? pf

| pd123456 explică (pentru whatevernvm):

Ba da, dar sa arate cat de cat bine si sa fie putin curata si ingrijita

| LPCTSTR a răspuns:

Traieste-ti tineretea. Atat iti zic.

| SG1995 a răspuns:

Cati ani pustiu? Ce parere am? Parerea mea e ca esti gerontofil de obicei asta intra in aceeasi tagma cu pedofilia, doar nu e ilegala ci doar imoral. Deh si eu sunt atras de femei msi in varsta, dar n-as in veci cu una care are peste 35 de ani, din motive evidente, totusi n-as refuza o partida cu o tanti de 60 care se tine bine...

| deeeaqq a răspuns:

Să înţeleg că-ţi plc şi de bunică-ta, no?

| pd123456 explică (pentru deeeaqq):

DA imi place, dar daca as ramane cu ea singura in casa(in curte) si ar vrea sa facem......nu as face cu ea.

| HadesSs a răspuns:

Esti babofil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vrei s-o auzi?

| pd123456 explică (pentru anonim_4396):

Da da da da da

| anonim_4396 a răspuns (pentru pd123456):

Un singur da era de ajuns

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Parerea mea este ca esti un copil cu foarte mult timp liber si cu mintea foarte scurta, alta opinie mai vrei?

| pd123456 explică (pentru Camuflaj2017qp):

Cu mult timp liber daaa, dar cu mintea scurta nuuu.
Ce sa fac daca de cand sunt mic, mie im plac femeile batrane(babele)60-95 de ani.
bine dar vreau ca baba sa fie curata ingrijita!

| DaNaX20 a răspuns:

Si mie imi plac barbatii de la 35 pana la 50 de ani.

| DiannaManole a răspuns:

Cati ani ai? Eu cred ca e o confuzie, nu te atrag din punct de vedere sexual, ci e mai mult genul ala de nevoie materna. extrema, ca mama sigur nu are atata laughing

| AlexBV2002 a răspuns:

(Babele) de care zici tu ti-ar putea fi bunica ta! Parerea mea este că trebuie să te imprietenesti cu fete mai de vârsta ta! Ce ai vrea de la o mamaie?! Să te dea in leagăn?