| draguta2012 a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile care poarta ochelari? Var place sa aveti o prietena cu ochelari

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele arata mai bine cu ochelari. Eu as accepta una cu ochelari dar nu mai traim in vremuri bune pentru o relatie si refuz sa ii zic: hai sa facem copii.

| eurynomus a răspuns:

Eu da, mi ar placea

| senstein a răspuns:

Da, as accepta.

| DyNo a răspuns:

Da, mi-ar placea sa am o prietena cu ochelari, de ce sa nu-mi placa?

| musa121 a răspuns:

Am o prietena care poarta ochelari si eu port ochielar si imi sta bine cu ei

| Azµre a răspuns:

Eu am prietenă și poartă ochelari. Sunt foarte sexy oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza ochelarii? tot ce conteaza este inima ei si sentimentele.

| adriang95 a răspuns:

Cu ochelari normali da. Cu borcane, in niciun caz (si am purtat ochelari 10 ani de zile deci nu ma luati cu marginalizare si alte rahaturi)

| Mirunelu a răspuns:

Barbatilor le plac femeile cu ochelari pentru ele sunt diferite atunci cand poarta ochelarii si atunci cand nu ii poarta. Pe barbati ii atrage asta pentru ca femeile sunt aproape ca 2 persoane, cea cu ochelari si cea fara. In plus femeile cu ochelari sunt considerate mai increzatoare. E cam tarziu si nu stiu sa explic mai bine prima parte, dar in general sunt considerate mai atragatoare.

| spekeps44 a răspuns:

Nu mi-ar place prietena cu ochelari. Dar eu sunt mai strict in privinta fetelor. Nu oricine poate fi cu mine.

| rhino a răspuns:

Sunt sexi