| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele care accepta orice sugestie de la un băiat?
Am cunoscut o tipă care la prima vedere nu pare "ușoară" ba chiar la prima vedere pare cuminte dar după ce ne-am sărutat pe banca, orice sugestie îi dădeam, ea accepta imediat, i-am zis sa se pună peste mine și imediat a acceptat
După câteva zile, am adus-o la mine și am făcut sex, ideea e că pe lângă asta, orice dorință aveam eu și îi spuneam să facă, ea accepta fara sa stea pe gânduri, fără să zică nu, fără să aibă rețineri
Pur și simplu, nu refuza nimic, mai ales atunci când e excitata
Țin să precizez că nu e nimfomana și nici "ușoară", singura chestie ciudata e că dacă îl place pe un băiat, ea accepta orice i se propune din punct de vedere sexual
As vrea să știu dacă ea face așa pentru că mă place mult sau așa face cu toți pentru că e isterica?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i proasta!

| mihai69 a răspuns:

În loc să te bucuri, tu jignești fata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cazul asta si tu esti usor.
Pe câte fete le "pui" sa faca treburile astea? Si ce barbat cu demnitate face sex cu o fata dupa doar cateva zile?

Te-ai gandit atat de mult la ea incat ai scris un intreg paragraf pe un forum. Mai gadeste-te si la tine

| Sistemulxxl a răspuns:

Asa face cu toti. Tu esti un numar.

| anonim_4396 explică (pentru Sistemulxxl):

Mi se pare ironic ca zici ca o femeie ar considera barbatii ca pe niste numere.

Cand stim cu totii ca in aproape toate cazurile e vice versa
Societatea incurajeaza barbatii sa considere femeile ca pe niste numere LA PROPRIU doar ca sa-si alimenteze egoul bolnav ca vai cu cate au dormit.
Si dupa mai au si tupeul sa arate cu degetul, ca in inttebarea asta

| Alexandru250201 a răspuns:

In loc sa te bucuri ca fata ti face pe plac ca te place tu o crezi nebuna, Doamne?

| jhonnybravo69 a răspuns:

Curve domle