| PuieMonta2002 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu unghii false?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cât timp nu-s chestiile alea oribile de 2 metri roz bombon cu 5 pietre și sclipici pe fiecare care se văd de la 2 km că-s false, nu văd cu ce ar deranja pe cineva. Bine, unghiile cum am descris adineauri m-ar deranja și să fie naturale laughing. Dacă e ceva natural și finuț nu înțeleg cu ce deranjează pe cineva că-s false sau nu

| Ofiintă a răspuns:

Că le este destul de incomod cu acestea. În rest, decizia aparține fiecăreia în parte.

| Sofer a răspuns:

Dacă e ceva de bun gust. E ok.

| lussa a răspuns:

Sunt fata si nu am nicio parere. Tin mult la ideea ca fiecare persoana se ghideaza dupa anumite principii in viata si alege ce drum i se pare potrivit. Nu poti sa ai nicio parere despre fetele cu unghii false, la fel cum nu poti avea nicio parere despre fetele care se vopsesc sau despre fetele care se tund. Toti vrem sa ne simtim mai bine in pielea noastra si recurgem la diverse metode pentru a reusi asta. Personal, apreciez simplitatea - chiar daca sunt unghii false, nu as vrea sa le am foarte lungi, nu le inteleg rostul. Si stiu ca parerea generala e ca unghiile false caracterizeaza o "diva" sau o "piti", dar nu neaparat unghiile sau parul ofera detalii despre cineva - comportamentul si stilul de viata, da.

| TAMARA2007 a răspuns:

Cred ca fiecare trebuie sa faca ceea ce isi doreste iar daca baietilor nu le plac mai bine sa treaca cu vederea

| mimilele3051849 a răspuns:

Sunt fata si sunt de parere ca fiecare ar trebui sa faca orice vrea. daca iti plac, poarta. daca te deranjeaza nu purta.