| IanRZR a întrebat:

Ce parere aveti despre gay sau lesbience? Unii ii inteleg altii ii acuza. De unde credeti ca le vine atractia pentru o persoana de acelasi sex? As vrea sa stiu daca e cineva de aici homosexual dar cred ca nu o sa recunoasca nimeni.

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sunt niste oamenii k tine, k mine, cu suflet inima splina ficat, etc. tara in care traim e comunista si se pune la zid orice iese din limitele normale ale turmei! nu am nimic cu nimeni! nu ma uit in curtea vecinului si nici nu-l judec pentru ce e, sau cum isi administreaza viata, sau casa! nu's curios! dar k mine nu sunt multi! restul daca nu fac misto si caterinca si sa puna la zid pers respectiva nu sunt sanatosi! mi greata de poporu asta si i-as da foc, da ce sa-i faci..asta e! nu trebuie sa discriminam! (exceptie ungurii si tiganii, si nici aia toti, hehe) dar din pacate tot o facem! spor

| Nocturne0 a răspuns:

Ala de mai sus zicea ca lesbiencele sunt cele mai tari pentru ca sunt sexy... spune tu mie ca nu te excita 2 fete care se saruta laughing
oricum din punctul meu de vedere chiar nu am nimic cu persoanele homosexuale, oricum in lume sunt prea multi oameni macar ei nu se pot inmulti si decat sa fie un cuplu normal care sa aiba copil si sa il abandoneze mai bine 2 persoane homo laughing
PS: nu sunt homo dar nu imi place sa fiu in granitzele astea in care tuturor le este frica sa spuna ca accepta homosexualitatea si bisexualitatea

| missoriginal a răspuns:

Pai sa stii ca nu mi se pare o tragedie sa fii lesbianca sau gay.
Fiecare cu placerile lui
Totusi eu una prefer sa raman la baieti

| AlinKun a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce doreste atat cat nu interfereaza cu viata altei persoane care nu este de acord

| raluk27 a răspuns:

Eu nu am absolut nimic. Fiecare e liber sa aiba ce orientare sexuala vrea. Numai ca ar trebui sa fie gay sau lesbi acasa la ei. Nu sa ii vedem pe strada noi sau copiii, nu festivaluri, nu legalizarea casatoriei. Asta e parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca au un pic probleme cu capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreyandrey94 serios? Inca esti inapoiat, se pare. Homosexualitatea nu este o boala psihica.
Puscasu_Sergiu_1998 si ma rog de ce? Sunt si ei oameni iar unii sunt capabili de dragoste adevarata.
raluk27 tu cum ai dreptul sa te saruti cu prietenul/prietena in public, ha? Au si ei dreptul asta.
Nocturne0 sincer, sa stii ca pe mine nu ma excita doua fete care se saruta.
Nu inteleg de ce creati granitele astea...

| abbeydudaa a răspuns:

Hmm eu sunt fata. si sunt l.
mie imi placeau fetele de cand eram mica insa imi era cumva frica sa recunosc...thinking
nu mi se pare ceva anormal pentru ca conteaza doar sa iubesti:X

| BUenoLOL1 a răspuns:

Parerea mea este ca homosexuali sunt niste ratati imputiti insa lesbiencele sunt cele mai tari din lume :Xbig grin...

| trol a răspuns (pentru BUenoLOL1):

Ce logica. Dece ma rog lesbiencele sunt cele mai tari din lume?