| Fuck off a întrebat:

Ce parere aveti despre Homosexuali si Lesbiene? happy

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza ceea ce faci pentru.mediul in care traiesti si pentru. oamenii din jurul tau, nu orientarea sexuala. De unde stiu eu ca vecina de la 8 care-mi tine prelegeri despre absurditatea dintre aceste relatii nu zice doar asa de fatada? Elton John daca e gay inseamna ca nu stie sa cante? Exemplele pot urma, dar n-am chef de filosofat. Eu prietenii mi-i aleg in functie de caracter, de respect etc.Pt. mine, orientarea sexuala a unui om e ca si cum i-ar placea sau nu ciocolata alba, deci...nu ma intereseaza gusturile lor.

| Izzaya a răspuns:

O parere reahappy

| Ionela_6853 a răspuns:

AHHHH frate... ba, ce aveti ma, ce vau facut ma sa va dati asa de superiori lor.
Ba.nu este nimic de capul vostru...si ma refer la aceeia care sunt impotriva altor inclinatii sexuale.
Ma faceti sa vorbesc asa urat...ah frate...ba voi nu ganditi nu?
Daca se saruta sau se tin de mana pe drum ce este asa scarbos?
Incuiati asa la minte nu am vazut de cand mama m-a facut.
Ba uni din aceste persoane cu inclinatii sexuale diferite.ei vor intr-adevar sa iubeasca nu neaparat sa faca sex.sa se simta bine.
Adica pentru numele lui Dumnezeu,daca ma duc la unu/una, ma duc sa ii spun :te iubesc" nu ii spun "hai sa facem sex" adica suntem si noi oameni ci nu animale doar sex, sex.
Ba eu va spun sa nu va mai bagati voi in viata altora ca nici ei nu s-au luat de voi.
Iar treaba cu crestinizmul noi stim ca au fost facuti adam si eva ci nu adam si ion...chiar daca eu cred ca femeia poate oferi mai multa blandete si iubire unei femei decat un barbar adica vreti sa spuneti ca ele nu pot trai fara o P.a? nu nu este adevarat.
Ceea ce ar trebui interzise ar trebui sa fie avorturile si chestii de genul asta nu inclinatiile sexuale ale unor oameni ce sufera din cauza voastra, a unor tampiti.
Zicala mea favorita este:Nici un guvern nu are dreptul de a le spune cetatenilor cand si pe cine sa iubeasca.Singurii oameni ciudati sunt aceia care nu iubesc pe nimeni. aaaa da si mai este una:Lasati-ma sa am viata pe care mi-o doresc, pentru ca, la sfarsitul ei, eu voi muri.
Deci astia cu creierul cat un coi.mai ganditi-va si la sentimentele celorlalti.
Cred ca in viata mea nu am vorbit atat de urat...imi cer scuze pentru ca eu nu sunt asa, dar ma-ti enervat la culme

| sibel a răspuns:

Problema e ca romanii sunt mai incuiati la minte.In afara, daca vezi doi barbati sau doua femei tinanduse de mana si sarutandu-se e ceva normal.Nimeni nu judeca pe nimeni.Eu personal nu am nimic cu ei, e alegerea lor si viata lor.Pana la urma cine suntem noi sa ii judecam? Dar ei au de suferit din cauza noastra pentru ca lumea se uita stramb la ei.

| ali_9828 a răspuns:

Ce aveti frate cu ei, sunt perfect normali, cat timp tin asta pentru intimitatea lor nu vad de ce ar dernaja pe cineva ca sunt gay.