| Unindividn0rmal a întrebat:

Ce parere aveti despre homosexualitate si despre homosexuali?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Esti gay? as vrea sa te intreb mai multe, ce parere sa am, e ceva genetic, conform teoriei evolutiei homosexualitatea =este o eroare a naturii

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut niciuna atat timp cat isi exprima public inclinatiile sexuale in limta bunului simt si al decentei

suntserios
| suntserios a răspuns:

RAY ule si aici dai aceeasi impresie de frustrat.

| Unindividn0rmal explică (pentru suntserios):

Ei hai sa nu exageram dar juma de TPU stie ca RAY e frustrat laughing

| minrest a răspuns (pentru Unindividn0rmal):

Nu conteaza ce stie sau crede ca stie lumea. Comiti un sofism, sofismul recurgerii la multime. Asta pe care il folosesti e argumentul lui Stalin, ''kak i snovst'', ''dupa cum se stie''. Ca un lucru e crezut de multi nu poate constitui un argument.

| mihai69 a răspuns:

Aceeași ca și față de cei heterosexuali. Ce face fiecare la el în dormitor e exact problema lui și mie chiar îmi e indiferent.
Nu la fel de indiferentă îmi este în schimb afișarea în public - dar nu doar pentru gay, ci pentru toți!

| mentholinks a răspuns:

Majoritatea au fete de oameni distrusi.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Un raspuns de 10+.

| Unindividn0rmal explică:

Apropo RAY am zis la misto ca esti prost, chiar ai raspuns inteligent, multumesc

| Unindividn0rmal explică:

Apropo RAY am zis la misto ca esti prost, chiar ai raspuns inteligent, multumesc, si nu sunt gay. Ai spus ca vrei sa ma intrebi mai multe, intreaba chiar aici

| Lepadatu_Stefan_1980 a răspuns:

Este o boala psihica.