| JuneRain a întrebat:

Ce parere aveti despre importanta studilor intr-o relatie? este un impediment sau nu?

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Pai la rubrica asta mai mult cardul bancar se urmareste. Daca esti student ia-ti adio de la orice achizitie.

| DeeaMarry a răspuns:

Da, cred ca da.
Cei doi parteneri ar trebui sa aiba studii la un nivel apropiat, pentru ca altfel vor aparea discutii destul de neplacute.
Parerea mea!

| zăGhost a răspuns:

Depinde de om...
Pentru unii conteaza ca partenerul de viata sa aiba studii superioare (daca ei au), pe cand altii nu acorda importanta.

| hitman112 a răspuns:

Nu este nici un impediment. P*** nu cunoaste cartelaughing