| Al3xbC a întrebat:

Ce parere aveti despre o femeie de 37 de ani care e intr-o relatie cu un tip de 27? el e un baiat serios(nu e golan)
iar ea pare o femeie serioasa care are un baiat de 5 ani iar tatal baiatului e prin lume si nu vrea sa stie nimic de copil,ba chiar a renunat la toate drepturile lui asupra copilului, si cu ea nu a fost
casatorit.

Răspuns Câştigător
| farfuriaverdex a răspuns:

Se pune prea mult accent pe diferenta de varsta,mai mult decat pe pasiuni comune,intelegere,comunicare, incredere, compatibilitate, iubire, daca exista acestea varsta nu mai conteaza

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E diferenta mare si nu e bine dar ca sa stea o vreme nu strica pana se satura de ea si pleaca, nu o tine la pensie in carca lui asta e ips fact

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba frate in loc sa iti iei o [prospatura tu te combini cu expirate

| Al3xbC explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu eu ma combin!

ps.se numesc experimentate/mature

| mgtow a răspuns (pentru Al3xbC):

Si mie imi convine sa stau asa cu una dar nu toata viata, oricum si ea isi da seama de asta

| RAY a răspuns:

Nu stiu ce sa spun

| neutrino a răspuns:

Este o femeie normala, ce are si ea nevoile ei.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ei se iubesc cu adevarat si el accepta situatia asta, atunci de ce nu ar continua relatia lor?

| Alcyon a răspuns:

Trebuie sa stii ca o femeie isi va pune intotdeauna copilul pe primul plan. Prin urmare, nu e de ajuns sa fii doar un amant bun, trebuie sa fii si un tata pe masura. Asta daca-ti doresti ceva serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcyon are dreptate. copilul va fi pe 1 tot timpul. doar daca ai stofa de tata vei intelege asta, daca nu, cauta alta.

| frostxtq a răspuns:

Nu e nimic iesit din comun. E o femeie care isi reface viata si are grija de copilul ei. Intrebarea nu isi are rostul.

| trixiiie a răspuns:

Dragostea nu are vârstă. Ce dacă ea are 37 de ani și un copil? Dacă băiatul acceptă și iubește copilul, carry on happy.
E o relație ca oricare alta.