| unaboona a întrebat:

Ce parere aveti despre pedofilie si pedofili? si aici ma refer la barbati maxim pana in 30 de ani care se cuclca cu fete de 13, 14 ani nedezvoltate inca fizic

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oameni cu probleme psihice care ar trebui sa aiba un loc rezervat in inchisoare

| rebeca a răspuns:

Cred ca ar trebui sa se recunoasca ca si acele fete de 13, 14 ani au o problema la cap.Vina e impartita pe jumatate, asa cum el nu gandeste si tot ce vrea e sa aiba o pustoaica, asa si ele sunt cam batute in cap daca considera ca e ok ce fac.Nu mai dati vina doar pe barbati.

| mario a răspuns:

Eu unu, m.as culca cu tine daca ai arata ca aceea din poza.si am doar 21de ani.nu 30big grin

| evoke a răspuns:

Este absolut de nedesris!
La 19-30 de ani sa nu te duca mintea ca o sa-i faci rau acelei fete si ca o vei traumatiza pe viata? Sunt chiar asa de disperati dupa sex incat nu mai pot? Cred ca fac hormonii in ei ca trenul dupa sex, daca se coboara la asa un nivel. Poate le mai lasa si insarcinate.
Dar totusi, trebuie sa recunoastem. Nu e doar vina lor. Si ele sunt prostute. | nu toate, in general. | Cred fiecare cuvant al lor. Le spun odata ' Te iubesc ' si gata, ele nu mai pot. Adica, totusi. Ele chiar nu isi dau seama ca ei tot ce vor de la ele este sex si atat? Unele nu au niciun gram de creier in capul acela. Este complet gol. | Nu vreau sa le jignesc, dar asa este. Fetele astea s-au prostit de tot. |
Deci, nu este doar vina lor. Vina este impartita pe jumatte, asa cum a zis si rebeca.

| snowflake a răspuns:

Se numesc animale!

| luv a răspuns:

E groaznic, principalul sa-si recunoasca boala si sa i-a pastile(sunt in vinzare)

| Jan4ik a răspuns:

Eu cred ca:sunt niste oameni care ar trebui sa se lecuiasca la spitalul de nebuni si daca intilnesc vreo unul ii f** botul. scuze.