| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de mine? Astept raspunsuri de la fete...Ma refer la o caracterizare de cateva cuvinte.

Răspuns Câştigător
| Barbiiie95 a răspuns:

Simpatic

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă nu te cunoaștem, cum am putea să te descriem? Nici măcar despre activitatea ta de pe site nu putem vorbi, pentru că nu prea am văzut să dai răspunsuri.
Baftă!

| Barbiiie95 a răspuns:

Se referea ce parere aveti despre aspectul lui, nu despre comportament, dar voi stiti doar sa faceti misto.

| crazygirl_5103 a răspuns:

Esti de treaba chiar daca nu te-am cunoscut vreodata laughinghee hee

| Rawrrrr a răspuns:

Cocalar happy
ce dracu? rolling on the floor))))
chiar asa ati ajuns straight face? grav...
ce parere putem sa avem despre tine? majoritatea nici nu te cunosc... Cu ce te ajuta daca iti zice o fata care nici nu te cunoaste ca esti dragut? laughing)