| alexandru1234567890 a întrebat:

Ce parere aveti despre hoti in general?

Răspuns Câştigător
| Lothar a răspuns:

Tu pui cam multe intrebari despre orice.ce conteaza e doar parerea ta ca de aia ne conduc niste oameni fara liceu..invata sa gandesti singur, citeste carti analizeaza tu
Ce parere am de hoti...sunt mai multe tipuri de hoti:
1.hoti de rand : astia care fura 1 paine din magazin si stau 10 ani la puscarie
2.hoti intelectuali : astia care fura din banii nostri si nimeni nu zice nimic (politicieni, deputati)
3.restul oamenilor : oricine fura cate ceva oricine a profitat de cineva si a furat odata
Deci sa fii hot e ceva normal doar ca unii si-au format o parere proasta de ei, cum ar fi orasenii contra taranilor
Gandeste-te care-i diferenta intre un hot care-ti ia 10 lei din buzunar si taxa pe care o platesti tu statului sau gandeste-te la relatiile feudale care au dominat si inca domina

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: