| Nicolas_8414 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul fara sentimente.

Răspuns Câştigător
| AddicteeD a răspuns:

Sexul fara sentimente este batjocora. El se face doar pentru placere. A inceput sa fie ceva normal >_> Se face din ce in ce mai des,fara minte ci doar pentru placerile omenesti.

Timpul deja incepe sa schimbe definitia adevarata,sincera si importanta a sexului,intr-una fara sens si anormala. Ar trebuii sa stim cu totii ca sexul este o arta,o capodopera pe care o putem crea doar din sentimente si o putem cladii pin sinceritate. Bieninteles nici cuvantul "sex" nu e corect spus,ci "dragoste". Dragostea este cladita din sinceritate,iubire adevarata si sentimente frumoase.

Trebuie sa avem grija de corpul nostru, de sentimente... Adevaratii oameni fac dragoste, iar restul sex.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat e muiere si mascul e bine nu conteaza daca se iubesc sau nu important e sa se mai descarce.

| elasexygagica a răspuns:

Sex salbatic love struck vrei sati aratlove struck?

| A12NDRA a răspuns:

Pai sexul in general se face fara sentimente, dragostea se face cu sentimente, de acolo si numele.Si e treaba fiecaruia ce face si cum face, in ziua de azi, ce nu mai poti face?

| SociallyDepressed a răspuns:

Maya a spus tot ce aveam si eu de spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt asta e sexul, sex inseamna placere nu sentimente.

| Ioaaa_4297 a răspuns:

De fapt sexul se face fara sentimente, dragostea este cu sentimentehee hee de aceea se numeste asa