| vladlávdiana a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in trei?

6 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Cred ca nu e o idee buna. Daca ai o relatie stabila si reusesti cumva sa o convingi pe prietena ta (care ar trebui sa fie usor bisexuala) sa incerce o treaba in trei, chestia asta ar avea repercusiuni psihologice si nu ai mai putea avea o relatie normala cu ea, pentru ca mereu s-ar gandi ca ti-a placut si cu aia.
uneori se intampla ca fetei sa ii placa sa o faca asa, cu o alta fata si sa ramai pe afara.
Daca ai face-o cu ea si inca un tip, ai avea tu probleme mari, de gelozie.
Cel mai bine e sa o faci cu o persoana necunoscuta, daca amandoi acceptati ca asta sa nu va afecteze relatia, dar eu cred ca nu e o idee buna in majoritatea cazurilor.

| Tania a răspuns:

Ca nu este pentru cei sensibili si sentimentali.
Personal mi se pare aiurea...cred ca nici animalele cand se imperecheaza nu se imperecheaza in 3.
Este mai frumos in 2.

| RaZ4Ing a răspuns:

O mare tampenie? da exact. o mare tampenie. ce simti daca o faci in 3? nimic. poate ti-e si aiurea... nu stiu mie mi-ar fi scarba de chestia asta fara suparare. bafta

| DragonMystyc1997 a răspuns:

Cel mai tarehappywinking

| Negativu01 a răspuns:

O prostie.Sexul se face doar si numa in 2. Daca faci sex in mai multi se duce toata intimitatea si romatismul.

| onoriu a răspuns:

Simcer e o prostie pentru ca nu e iubire nu e romantism ai sa o faci numai sa te imaci cu gandul ca ai rezolvat proble dar in schimb nu it e de ajutor cu nimic