| Aladin1403 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul la telefon?! Ati facut vreodata? Cum vi se pare?! Mie unul, imi place. E incitant, adica decat s-o fac singur, prefer sa stiu ca undeva aproape sau departe, este o persoana ce e in acelasi gand cu mine si...

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu înțeleg cum poate fi ăla numit sex. e masturbare doar că se mai masturbează una cu tine, practic e masturbare împreună, nu sex.

| RAY a răspuns:

E masturbare reciproca, daca ai cu cine nu vad nimic rau in asta

| Aladin1403 explică (pentru RAY):

Ms? Sa stii ca asa e.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am o parere proasta, despre orice forma de sex, care nu include doua persoane de sex opus, alaturate.

| Sofer a răspuns:

Dacă tu te simți bine e plăcut și la telefon pana sa va întâlniți și sa rupeți patul.

| Goete a răspuns:

Daca tot e la distanta, mai bine cu cam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul la telefon nu e sex. Tipa poate geme in timp ce uda florile.

| Aladin1403 explică (pentru anonim_4396):

Ehhh mu e chiar asa. Cand faci asta, o faci cu o persoana care si ea la randul ei se simte atrasa de tine.

| PopaCristian a răspuns:

E o experienta interesanta, eu am facut-o de cateva ori, dar face to face e mult mai incitant.

| Luk123 a răspuns:

Dacă ție îți place
Dăi tată și fă-o în continuu!

| MirelPerkutia a răspuns:

Bagon difuzor