| AIexandra23 a întrebat:

Fetele, ce părere aveți despre sexul în 3, adică cu doi bărbați? Ați făcut vreodată asta? Rămâi mai satisfăcută când o faci cu doi decât sexul clasic, cu un singur partener?

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Încearcă direct un gangbang cu 15-20 parteneri. De ce te mai chinui să o iei treptat? laughing

| Donsavas a răspuns:

Alexandra,stimulii nu sunt doar fizici ci si psihologici. Poti sta cu băiatul potrivit si sa faca cat 10 dacă știe sa ti atingă trupul si sa te satisfacă emoțional.

| Anon31241212 a răspuns:

Pentru javre eu zic ca merge. Pentru oameni normali, care se respecta, nu prea cred.

| anonim123453313 a răspuns:

Cei de mai jos sunt niste rautacios frustrati eventual. Exista persoane care au astfel de fantezii. Eu persoanal nu m-am gandit la asa ceva pentru ca imi este de ajuns prietenul si nu imi doresc altceva. Dar cum spuneam exista fete care doresc sa faca sex impreuna cu o fata si un baiat. Cunosc un prieten care a facut sex impreuna cu un cuplu si a spus ca i-a placut extrem de mult, nu numai lui cat si cuplului. Exista si oameni mai libertini nu sunt dupa un tipar. Succes la cotaiala big grin