| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral?
Este ceva rusinos?

9 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Asta depinde de fiecare persoana in parte.de parerea ei despre acest lucru. unii sunt mai deschisi la minte, j li se pare ceva normal, sau o dovada de iubire chiar.
altii cred ca e ceva scarbos, j ca numai "fetele usoare" fac asta.
parerea mea este ca nu e nimic rusinos daca faci asta din dragoste.

| вяυηєтα a răspuns:

Buna.thinking Sexul oral... Dupa parerea mea, sexul oral este o chestiune extrem de intima. Nu mai suntem in secolul 19 si neascunzandu-ne dupa deget putem spune ca majoritatea cuplurilor aleg sa practice sexul oral. Asta nu inseamna ca primul venit, primul servitlaughing Pentru sex oral este nevoie de incredere deplina in persoana iubita si bineinteles, o anumita experienta. Sexul oral ramane inca un subiect tabu, desi multe cupluri fac acest lucru. My opinion: nu este un lucru rusinos, atata timp cat ai o relatie de durata si incredere in partener.

| divinuu a răspuns:

Majoritatea fetelor care practica sexul oral sunt considerate mu*ste.Decii da, cred ca este ceva rusionos, mai ales daca afla si alte persoane. Ce, trebuie sa bag in gura mea penisul lui?

| BloodxD a răspuns:

Mi se pare ok, atata timp cat il practici cu o singura prs, cu care ai o relatie de mult timp si incredere deplinahappy

| irr07 a răspuns:

Poate nu chiar "rusinos". dar mi se pare aiurea
cahh :-& n-as face niciodata asa ceva :-s

| cornelm1976 a răspuns:

Sa te speli pe dinti si sa mananci multa ciorba! Iti recomand multa Cola!winking rolling on the floor

| anamaria_8142 a răspuns:

Cred ca rusinos este in momentul in care il practici cu fiecare persoana care iti iasa in cale totusi, parerea mea este ca este ceva neadecvat desi multe cupluri opteaza pentru asta, lucrul acesta nu ar trebui sa existe intr-o relatie normala, eu sincer nu sunt de acord cu asta nu ca as fi de moda veche doar ca e ceva scarbos, doar prostituatele fac asta in opinia mea. Da oricum fiecare face ce vrea si ce simte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai rusinat cand ai facut?