| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre un barbat insurat care afirma ca atunci cand intretine relatii cu sotia se gandeste ca o face cu tine(adica amanta)? Adevar sau Vrajeala?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Vrajeala oh go on
Chiar crezi ca esti prima amanta?laughing gresit!
Un barbat insurat care apuca pe caile astea, nu are numai una, isi gaseste cate una la toate ocaziile! si astia sunt niste gunoaie de oameni!
Si se apuca sa ii taranganeasca amantei despre iubire si chestii d-asteahee hee si proastele pun botu, ca asa suntem noi femeile oh go on
Sa nu il crezi niciodata cand spune ca te iubeste, pentru ca merge la nevasta-sa acasa si ei ii spune acelasi lucru!

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru AlinaaAli):

Bineinteles ca nu il cred desi am o varsta destul de frageda(cred eu),el nu inseamna nimic pentru mine atat timp cat este un barbat insurat(spre desosebire de altele,pentru mine ratiunea primeaza),si mereu se agita cand ii spun sa termine cu vrajelile ca nu merge cu mine,amintindu-i cu orice ocazie ca are femeie si copil acasa(in caz ca uita)! Stiu ca fiecare cuvant pe care-l rosteste e teatru pur si oricand am sansa imi place sa-i confirm asta in fata, sa-l vad cum se ataca ca nu cade proasta(bine ca pentru mine nici cand o face pe victima nu-l cred)!
Ce ma macina e ca are o femeie de aur acasa pe care nu o merita, atat de aur incat crede orice poveste i-o baga asta pe gat! TRISTTT

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Numai el ti-ar putea-o spune si,probabil,numai sub hipnoza.
Personal,o consider o minciuna sfruntata,ca si intreaga relatie cu el.
Intr-o zi,vei intelege si tu ca, in afara de regrete, n-o sa-ti ramana nimic altceva din relatia asta.

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru greece12):

Hmm...PERSONAL eu nu consider ca am o relatie cu acest individ! Trebuie sa precizez ca la mine sunt alte circumstante putin cam ciudate sau complicate(cum vrei sa le numesti),in orice caz,pentru moment situatia este de asa natura incat nu-mi permite sa rup legatura cu acest barbat(sunt niste interese vitale la mijloc,stiu eu, motive care nu pot fi postate) si mai stiu ca omul profita de asta, crezand ca daca esti intr-o situatie care te face vulnerabil ai sanse mai mari sa cazi in plasa! Eu ma tin cat pot de tare fiind cat se poate de realista!
P.Sbig grinoresc parerea voastra ca eu pe a mea o am bine inradacinata! MULTUMESC

| greece12 a răspuns (pentru cinenuvedenustie):

Ma bucur daca e asa,pentru ca orice barbat insurat a spus candva un "da" de bunavoie si nesilit de nimeni.
Daca dorea sa fie liber,sa nu-l fi spus!
Asa, el isi traieste viata stricand alte cateva vieti in jur, complet inconstient.

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru greece12):

Le strica doar daca i se permite, in momentul in care stii sa fii cu 2-3 secunde mai sireata ca el(indiferent de diferenta de varsta, care e cam de 20 de ani asa) nu are nici cea mai minima sansa! Recunosc ca nu este usor dar nici imposibil, dar norocul meu este ca m-a inzestrat D-zeu cu tarie de caracter! MULTUMESC PENTRU RASPUNS