| anonim_4396 a întrebat:

Nu credeti ca este o idee idioata ca un barbat insurat sa-si doreasca ca amanta lui sa fie buna prietena cu sotia acestuia? Sa favorizeze situatia incat acest lucru chiar sa se intample?

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Vrea sa le pastreze pe ambele sa se converteasca la musulmani! daca ai coloana, lasa-l! nu exista k un om insurat sa aiba viata dubla! o femeie cu demnitate nu'si imparte barbatul cu nimeni, in afara de dumnezeu! nu exista asa ceva! pune piciorul in prag, ii un circ ce se intampla in viata ta! ori ii iubire ori t tine k totusi pe verigheta lui e numele tau! o sa-ti ceara sa o faceti in 3.at sa te vad ce-o sa faci! auzi.pleaca pana nu-i prea tarziu!

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru DNSK):

Stai linistit/a ca eu sunt bine si sunt complet constienta de situatie si despre ce este vorba! Daca accept asa ceva nu o fac pentru el sau pentru "noi"(ca nu exista asa ceva,cel putin pentru mine), o fac pentru mine(am un motiv bine intemeiat pentru moment ce nu poate fi postat)! P.S: Vreau sa raspundeti doar la intrebari, ca pe restul mi le stiu! MULTUMESC

| DNSK a răspuns (pentru cinenuvedenustie):

Sa nu t coste acel lucru bine intemeiat! deciziile de acum sunt urmarile de mai tarziu! bafta mare!

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru DNSK):

M-a costat deja crede-ma,cred ca e timpul sa-i mai coste si pe altii! Ca pana acum eu am tot fost proasta care a tras tot greul,si nu zic ca nu v-a mai veni greu, orice este posibil! Dar asta este, viata nu a fost asa draguta cu mine sa zicem!winking multumesc

| DNSK a răspuns (pentru cinenuvedenustie):

Stii cum ii, toti zic k la ei e cel mai greu. altora li si mai si! de la problema de sanatate, problema cu copii, cu sotu, financiare, pierd ce-au adunat o viata etc. trebuie sa crezi in cineva de sus si-n fortele proprii! buni meu n-o fost fericita in viata deloc, da stiu ca-i acolo sus ii bine acum. candva intr-o zi, apare si nenorocitu ala de soare despre care se spune ca iti lumineaza strada

11 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cred ca in primul rand fata care accepta acest lucru este o maare nesimtita si nu se gandeste ca roata se intoarce, iar, mai tarziu sotul ei ii va face acelasi lucru, iar el, un jeg de om, care ar vrea sa profite d pe urma amandurora!
Fugi cat vezi cu ochii de oameni ca si el, nu accepta asa ceva, nu ai si tu putina demnitate?
Mai sunt barbati, sau te multumesti sa fi pe locul doi? sa stii ca doarme langa ea si tu esti doar pentru distractie? nu stiu cum suporti asta!
Infine, fiecare cu mentalitatea lui, insa, trebuie s ai si tu un pic de orgoliu, sa nu t lasi calcata in picioare!

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru AlinaaAli):

Draguta mea, mai citeste si din raspunsuriel mele si nu mai fi asa agitata! Tu crezi ca am ramas la acest individ? Situatia este de asa natura si ma repet pentru a mia oara(PENTRU MOMENT). P.S: V-am rugat sa raspundeti strict la intrebare ca de restul stiu sa am grija! FARA SFATURI! MULTUMESC

| nicol20 a răspuns:

Doamne cat de insensibil poate sa fie acel barbat

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru nicol20):

Exact cat sange rece poate sa posede si cat de puternica este aceea care cunoaste situatia(ca una stie despre ce e vorba in timp ce alta nici nu banuieste)!

| doc69 a răspuns:

Poate ii place threesome why not?

| n0name19 a răspuns:

Ba da! o idee foarte idioata

| MishuD a răspuns:

Destept tipu`. Menage a trois nu`i niciodata o idee rea laughing