| tiranul a întrebat:

Ce parere aveti despre un tip de 27 de ani, casatorit, care are o amanta de 18 ani (ei nu i-a spus ca e casatorit)?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Badboy,genul de baiat care atrage fetele,daca ala era un timid,pampalau sa vezi cum ateriza in zona prieteniei,asa e popular, da nu e frumos, moral, dar omul este o fiinta poligama sexuala, nu e ok ca isi bate joc de amandoua, cei buni mereu sufera ca au sperante, incredere in oamenii

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Badboy pe naiba, omul este o fiinta poligama dar e foarte urât sa faci asa ceva, sunt destule cupluri care aduc bisexuale, prieteni dar o fac de comun acord. Nu pe la spate lor, asta nu e relatie.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu spun ca e urat asa ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Aia nu e poligamie, daca e in relatie

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dorinta sexuala e mereu activa in creier, si cand iubim pe cineva, dar asta nu scuza porci de astia, dar fetelor le plac curvari

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Fetele umblã dupã cei care au parte de altele, dar daca sunt de acord cu un asemenea porc, problema lor.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia le atrage involuntar, genetica e de vina, asa sunt programate

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu este doar genetic, ele isi dau seama dupã felul cum te prezinti daca ai femei, sau esti timid, pampalau, virgin. De fapt ele vor un nice guy, cu calitãti de badboy.Dar asta nu inseamna ca ar face sex cu acel porc, daca ar sti fatã aia sau sotie lui daca ar afla.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Atractia fizica este involuntara, nu noi alegem ceea ce ne place sau nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pune un barbat urât dar cu sotie vs unu cu ceva atractie fizica dar singur. Care crezi cã are mai multe sanse? Este o energie care o emana un barbat insurat sau intr-o relatie.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja o dam in supranatural

| mihai69 a răspuns:

Ce părere să am?!? La fel cu restul' lumii: foarte proastă. Și nu neapărat pentru că își înșeală soția, ci mai ales pentru că nu e sincer în cealaltă realație.

| mentholinks a răspuns:

E un om pervers. Sa nu ai niciodata incredere in astfel de oameni.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Un goriloid ghidat de hormoni; dar si pitipoance inepte care se vor dominate de imbecili

| HadesSs a răspuns:

Un dobitoc pana la urma o sa afle nevasta-sa si va baga divort iar aia de 18 ani va pleca si va ramane cu ochii in soare pentru ce? Pentru un pic de distractie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are respect pentru nici una, daca chiar le iubea incerca sa o convingã pe sotie sa-i aducã pe alta, sa cadã de comun acord, daca accepta sotia lui. Altfel e o libsã de respect pentru ambele femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio parere.
Era ciudat daca nu avea amanta.
Oare cate sotii sunt si amante perfecte?
Traim in anul 2018 si lumea inca sare de fund in sus cand aude de oameni care au amanti sau care inseala.
Cand te casatoresti o faci ca sa fii in trend, nu neaparat ca si iubesti persoana respectiva sau ca sunteti suflete pereche.
Si sa fii o oaie in trend e mai presus de orice, nu conteaza ca esti nefericit, conteaza doar ca esti in randul turmei.
Putine femei merita respect si iubire, deci normal ca astfel de femei sunt bune doar sa faca copii, sa stea la cratita sau sunt doar niste persoane cu care sa imparti chiria.
Absolut toti barbatii casatoriti cu care am vorbit si cu care m-am vazut aveau motive sa insele. Si nu trebuie sa se desparta de sotii, trebuie doar sa le foloseasca pentru singurul lor scop autoimpus sau impus de parinti sau de anturaj: sa toarne copii si sa fie casnice. De ce sa renunte barbatii la asa ceva? Pentru ei e important sa-si duca mai departe genele si nu scrie nicaieri ca trebuie sa o faca cu cineva la care tin sau cu femeia perfecta.
Fiecare om e folosit pentru un scop anume: sa duca mai departe genele cuiva, sa fie folosit pentru sex sau ca refugiu/iesit din rutina. Iar pentru ultimele, faci rost de amanta, logic. Ii inteleg perfect.
Sunt alte chestii mult mai grave pe planeta, nu ca mai toti inseala sau ca au amanti/amante.
Si cum am mai zis-o de atatea ori: Esti inselat, in general ti-o meriti.

| SandraEve a răspuns:

Nu va inteleg... De ce va place sa inselati? Desparte-te frumos de sotie/iubita si stai dupa cu cine vrei. Aveti si voi un orgoliu, n-am vazut asa ceva. Va place sa va dati voi mari smecheri ca reusiti sa duceti in paralel relatii, nu?
De toata jena...

| asdf2kpower a răspuns:

Bravo lui, băiat deștept.

| Laila12Izabela a răspuns:

Un om de nimic. Atât!

| Ralucaaa289 a răspuns:

E clar ce părere poți avea.un om de nimic. Dacă te nemulțumește ceva mai bine spui in față persoanei decat sa minți, sau sa iti bati joc.