| RAY a întrebat:

Ce parere aveti voi despre fetele care fac videochat? Ati putea avea o prietenie cu ele? Sau sa iti fie iubita?

23 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Mai mult de-o 'cunostinta' nu se poate pune problema, aia nu e munca, e dovada vie ca femeia daca arata bine, isi arata extremitatile si si-a facut banul,, doar profita de pe urma disperatiilor care cauta pe net femei/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Crezi ca ai ceva de invatat de la o fata de asta?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ce dracu as putea avea de invatat de la una ca asta?)))

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cum ramane gravida online, habar nu am

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca ar spune treaba asta vreuna, iti vei da seama ca n-ai cu cine discuta.

| LoveSleep a răspuns:

Da, ambele.
Mi se par ok. Ca și cele care fac sex pe bani, îmi e indiferent. Câtă vreme nu aș vrea ceva serios de la ele.
Unde mai pui că dacă aș fi fată probabil aș face videochat. La câți bani se câștigă...

| sofisis a răspuns:

Am amice care fac asta. Si un amic. laughing) Nu am treaba cu ce fac ei in privat si cum isi fac banii. Ii cunosc de dinainte sa se apuce de videochat si daca asta e calea aleasa de ei, sa le fie de bine.

| RAY explică (pentru sofisis):

Esti o fiinta deschisa la minte, dar cum poti depasi gandirea congitiva, acel ceva care judeca omul congitiv

| sofisis a răspuns:

Nu am avut niciodata o asemenea gandire, se pare laughing)) Nu am ingradiri de genul in gandire. Eu as ajuta si o prostituata si daca n-as cunoaste-o, daca ar avea nevoie de ajutor. Nu mi pasa in general ce fac, gandesc, oamenii atata timp cat nu-mi fac mie rau voit.

| RAY explică (pentru sofisis):

Deci esti si empatica si deschisa la minte =ciudat

| sofisis a răspuns:

Ce e asa ciudat?

| RAY explică (pentru sofisis):

Esti si atee?

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

Nu. Sunt crestina dar nepracticanta. Nu prea sunt dusa la biserica laughing)

| Plato a răspuns:

Mizerabil, degradant... nu, niciodata.

| Justme1997 a răspuns:

Aleg calea mai usoara de a face bani in ciuda riscurilor. Nu știu, poate as putea fi prietena cu una. Nu face rau nimănui, nu ma deranjează ce face ea in privat

| RAY explică (pentru Justme1997):

Ai o gandire foarte deschisa si rationala, de asta ma enervezi cand te citesc ca spui ca nu te descurci, esti inteligenta

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Mulțumesc happy dar chiar nu exagerez, rețin foarte greu lucruri noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca aleg calea usoara pentru ca sunt lenese si n-au pic de demnitate sau pretentii de la ele. Nu as vrea sa am asemenea prietene, adica nici nu vad despre ce as putea sa vorbesc cu o tipa care nu poate sa faca mai mult de atat cu viata ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super sa se uite o grãmadã de labagii la ele, si cam atât.

| teo530 a răspuns:

Nici în ruptu' capului.

| Kimball a răspuns:

Pana si Mia Khalifa are iubit, dar noi nu am putea lega o prietenie cu una ce face video chat. ce mentalitate.

| UnholySaint a răspuns:

O parere proasta, daca fata totusi a avut o viata grea si nu a avut alta sansa e mai de inteles, dar si asa ar putea sa se schimbe foarte usor daca ar vrea.