| anonim_4396 a întrebat:

Ce parerea aveti? Femeile pot fi considerate "obiecte sexuale" sa spun asa, multe reclame pornografice de pe internet sunt in mare parte cu femei. Voi, fetele, va considerati asa?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, prostituatale sunt cele care intocmesc acest criteriu, fiind considerate "obiectele sexuale".

| SG1995 a răspuns:

Reclamele sunt destinate masculilor, deci da e normal ca sa fie cu femei.

| Lioana a răspuns:

Doar barbatii inculti si superficiali considera femeile asa.

| Emma30555 a răspuns:

Niciodată, mamele noastre sunt tot femei...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce au femeile in pantaloni costã bani, ce au barbatii in pantaloni este gratis. De asta sunt si o grãmadã de reclame si alte cele deoarece pe barbati ii atrage, si se scot miliarde din asta.
Realitatea este cã femeile sunt "obiecte sexuale" obiectivitatea sexualã fiind doar ca singurul motiv pentru care se stã cu ele este sexul, deoarece dacã nu ar avea nimic intre picioare ar fi trata-te ca de la barbat la barbat.

Răspuns utilizator avertizat
| AliTheo18 a răspuns:

Niciodata nu m-am considerat asa.

| Randomuser2000 a răspuns:

Dda, eu asa ma consider