| anonim_4396 a întrebat:

Ce pareri aveti despre "prietenii cu beneficii"? Daca se poate pareri pro big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exemplifica clar ce intelegi prin prieteni cu beneficii.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant riscuri de a prinde o boala sexuala

| madyddd a răspuns:

Sex si cam atat...

| Pacala a răspuns:

E o chestie normala, pe care o practica doar oamenii inteligenti si deschisi din punct de vedere sexual. Ma rog, in general doar cei inteligenti sunt deschisi din punctul asta de vedere. Daca vrei doar sex, fara sa te implici emotional, si daca esti sigura ca poti sa nu te implici emotional cu persoana cu care faci sex, do it.

| shadow72 a răspuns:

Daca ceri pareri pro e clar ca deja ai o idee pozitiva despre chesti asta

| Sociopat a răspuns:

Singurul lucru pro e ca poti lasa oamenii care vor o relatie serioasa si lunga in pace.Ramai la ideea de prieteni cu beneficii catea in calduri ce esti.

| Victoria23 a răspuns (pentru Sociopat):

Nu cred ca ai dreptul sa ma judeci. Nu aveam nevoie de sfat pentru mine, aveam de facut un fel de eseu despre asta in care aveam nevoie de argumente pro si contra, iar contra aveam deja. Argumente pro nu prea am gasit, asa ca am intrebat pe TPU happy

| neutrino a răspuns:

Toate prieteniile au acest scop, imbracat in diverse forme.

| Alcyon a răspuns:

O tampenie.

| Mussette a răspuns:

E placut, doar ca la un moment dat se pot termina beneficiile. big grin

| sbego a răspuns:

E foarte ok...cat timp nu vrei vreo relatie serioasa..si vrei sa te distrezi..sa iti traiesti viata.e foarte bine.dar in momentul in care te decizi sa ai o relatie serioasa..STOP! pana atunci. distractie placuta big grin
Funda? big grin

| SergiuDb a răspuns:

Fuckbuddies big grin yey!

| Harley007 a răspuns:

Sunt proooooo. Sunt foarte prooo! big grin