| Cnv12 a întrebat:

Ce pot face daca cineva voia sa faca dragoste cu mine si l-am refuzat, iar acum tot imi mai face avansuri si il vreau acum.Sa accept?

36 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu, ai fi mult mai fericita daca ai urma plenul Creatorului si ai face sex doar dupa casatorie.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa te plateasca, sa vezi daca mai vrea el acum.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca barbatul asta te voia numai pentru sex, atunci este mai bine ca i-ai dat papucii, fiindca de curvari si boli cu transmitere sexula, chiar nu ai nevoie in viata ta, ca astia nu-ti aduc fericire ci probleme, stres, si greutati in viata.
Nu poti sa plangi dupa un curvar, fiindca asemenea oamnei nu merita nici o ceapa degerata.

| Crackman a răspuns:

laughing) o sa te frece si dupa te lasa si mai greseste si gaura( eu asa ti as face happy /

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Crackman):

Ai probleme grave. Fa un serviciu umanitatii si castreaza-te.

| Crackman a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Stai linistit ca altii sunt si mai rai ca tine sau mine

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Crackman):

Ce poate fi mai rau decat un viol?

| Crackman a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Un genocid, un atac nuclear, o secta sexologica cu animale si manguste

| Anonim67377882 a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Daca si ala e viol 99% din barbati ar trebui sa fie bagati la inchisoare...

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Crackman):

Nimic din ce ai zis tu acolo nu e mai rau decat un viol. Nici acea "secta sexologica de animale si manguste",orice ar vrea sa insemne asta, dar banuiesc ca te referi la zoofilie. Apropo, mangustele nu sunt tot animale?
Nici macar nu poti sa le compari. Fiecare fapta e rea in felul ei. Atat doar ca violul (din raspunsul tau) implica doar o singura victima, iar celelalte, mai multe. Si agresori la fel. Mizerabila scuza ai putut gasi unui viol: "sunt altii si mai rai decat mine". Esti un frustrat sinistru cu o gandire foarte scarboasa. Ma sperie faptul ca esti in libertate.

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Anonim67377882):

Sa introduci penisul "din greseala" in anusul cuiva se numeste viol. Nu stiu cat de dese sunt cazurile astea, dar sigur sunt multe care trec prin experiente similare si nici nu au habar ca au fost violate.

| Anonim67377882 a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Se poate. Dar vad zilnic femei care refuza barbati cu zambetul pe buze. noi oamenii nu suntem prea diferiti de animale. Daca esti barbati si te opresti la primul "refuz" ai sa ajungi virgin pe viata.

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Anonim67377882):

Si ce legatura are asta cu ce am spus eu?

| Anonim67377882 a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Te refereai la ce am scris mai demult pe site? Si de ce te intereseaza pe tine de ele? Si-o merita doar ele isi aleg partenerii.

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Anonim67377882):

Ma refeream la raspunsul tau de mai sus.
"Si-o merita". Nu si-o merita, esti doar tu bolnav.

| Crackman a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Fiecare cu parerea lui
Nu trebuie sa iti fie frica de mine in special, eu unul imi vad de treaba. De altii sa iti fie

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Crackman):

Niciun "fiecare cu parerea lui". Aici nu merge asa.
Un potential violator nu isi vede de treaba pentru prea mult timp.
Macar inchide-te intr-un beci si ramai acolo. Cat mai departe de femei.

| Anonim67377882 a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Mai fã-ma o data bolnav sa vezi ce rupturi anale iti fac.

| Crackman a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Bai omule eu cred ca faci parte din aia panicatii.
In lume la secunda sunt persoane eviscerate pentru organe si alte prostii mai mari si tu ma tot freci la cap.
Ce rost are sa iti zic ca am propria familie si merg ca orice om zilnic de la 8 la 5.
Stau tu in beci si traieste dracu in realitatea ta acolo

| Anonim67377882 a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Oh mai taca ti fleanca ca ti-ar placea sa rapim si sa ti-o dam la gaurica.

| Crackman a răspuns (pentru Anonim67377882):

Si sa fie clar amaratule.
Eu i-am zis fetei de deasupra ca in cel mai probabil caz o sa faca ala sex cu ea si pleaca
Eu as face asta, multi altii ar fsce asta daca esti refuzat dupa care te cauta iti zic eu ca numai cei catalogati simps ar rsmane si asa ceva. Ce ma tot iei pe mine cu viol
Daca tipa vrea nu este nici un viol, iti zic ca nu ramane nimeni in astfel de sitatii ( eu unul nu ) imi faceam treaba si ea primea lectia vietii ei sa devina probabil persoana pe care trebuie

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Crackman):

Nu sunt nicio panicata.
"Eu i-am zis fetei de deasupra ca in cel mai probabil caz o sa faca ala sex cu ea si pleaca"
Ai zis si "si mai greseste si gaura( eu asa ti as face happy"
De aia te-am facut violator pentru ca asta se incadreaza la viol, sa "gresesti" o gaura.Invata naibii sa te exprimi daca nu asta ai vrut sa spui. Trist ca ai propria familie deja si tu habar n-ai sa scrii. Sper sa nu iti calce pe urme odraslele. Oricum, si varianta "te frec si plec" e tot scarboasa. Si poate mai ai si o fata... Vomit.

| Crackman a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Cu ofensati ca tine... Ne ducem De tot.

| Anonim67377882 a răspuns (pentru Crackman):

Invata sa te exprimi corect nu am inteles o iota din ce ai scris.

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Anonim67377882):

"Invata sa te exprimi corect"
Nu esti in masura sa comentezi tu asa ceva, analfabetule.

| LordCristobal a răspuns:

Daca îți place sau ești atras de persoana respectiva poți să accepți.
Dar dacă o iei din alt punct de vedere ar trebui sa nu accepți fiind că ai refuzat prima data.

| Saiko10 a răspuns:

Daca tu vrei si el vrea. ce te opreste?

Răspuns utilizator avertizat
| Maraa345 a răspuns:

Da-ti cu reveneala.

| Anonim67377882 a răspuns:

Wtf rolling on the floor era clar ca nu aveam la ce sa ma astept de la tine. Trimite-l pe prietenul Tau poate il transform in fetitawinking

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Anonim67377882):

De ce sa il trimit pe el? Asa frica iti este de mine? sad

| Anonim67377882 a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Hai pa.

Daa nu mai pot de frica, efectiv imi e rusine sa ies din casa. Te cred in stare si sa spui minciuni despre mine la cat de geloasa si bolnava esti =)

| SfarcDeCrocobaur a răspuns (pentru Anonim67377882):

Ce minciuni sa spun? Si cui? Geloasa? De unde le scoti? laughing
Hai pa si tie. Invata sa scrii si sa citesti ca de abia ma inteleg cu tine. Parca vorbesc cu omul cavernelor.

| Anonim67377882 a răspuns (pentru SfarcDeCrocobaur):

Nu stiu sincer.

Răspuns utilizator avertizat
| SfarcDeCrocobaur a răspuns:

Sa stai pe curul tau pentru ca e ultimul ratat din moment ce l-ai refuzat, iar el tot insista.