| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa vorbesc cu un baiat (pe care nu l-am cunoscut niciodata) fara sa-si dea seama ca sunt interesata de el?

10 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Lucruri generale, poti discuta cu el despre lucruri ce iti plac si tie, sau daca are un hobby poti fi interesata de ce face (asta oricum inseamna ca te interesezi de el). happy

| DeleteAcount a răspuns (pentru evenso):

Da eu uneori par cam insistenta ...shi ce pot sa fac ca sa nu sa se intimple acest lucru

| evenso a răspuns (pentru DeleteAcount):

Insistenta in ce sens?

| DeleteAcount a răspuns (pentru evenso):

Uneori pun prea multe intrebari si... spun despre mine fara sa ma fi intrebat(cred....cam asa ceva')

| BeAmazing a răspuns:

Nu-i raspunde tot timpul la telefon. Lasa-l vreo 2 zile sa sune si sa nu-i raspunzi iar ca motiv "mi-a luat mami telefonul ca n-am invatat la istorie" si gata. Atunci vezi cu adevarat daca el e interesat de tine dupa numarul apelurilor pierdute. Mult succes!

| mihaelutzamy a răspuns:

Il intrebi mai intai cat e ceasul

| Azµre a răspuns:

Îl bagi în seamă, pe un anumit subiect, vezi ce ai în comun cu el și de acolo pleacă discuția.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îl întrebi ce site-uri " 3x " frecventează. Cine ştie, poate aveţi aceleaşi preferinţe.

| Incepator01 a răspuns:

Il intrebi daca are palma mare.

| darialdoctorlav a răspuns:

Intai citesti ceva carti, ca apoi sa poti sa deschizi gura...ca altfel chiar n-ai niciun subiect de discutie...