| lazio9 a întrebat:

Fratilor eu de 2 ani sant singur si sincer m-am obisnuit acuma 3 zile adaug la nimereala o fata de pe facebook care culmea locuieste f. aproape de mine dar nu ne cunosteam., poza ei de profil nu era extraordinara dar celelalte erauuuuu. Avea niste probleme cu cumnatul surorii si trebuia sa stea de veghe in masina toata noaptea ca sa nu apara ala sa o bata pe sorasa.Eu am tot incurajat-o pe facebook.A 2-a zi vb. putin cu ea, se odihnea a 3-a zi m-a sunat, am povestit si de atunci a inceput sa-mi spuna cuv. dulci, bancuri cu conotatie sexuala etc. Zice ca e casatorita dar locuieste in camere separate cu sotul si ca, cauta un barbat special care sa o faca fericita la toate capitolele si ca daca o sa avem o relatie o sa fie doar a mea ca nu se joaca punea accent pe sinceritate, caci daca e mintita se destrama totul.Are si un copil de 16 ani.Seara pe la 18.30 suna si zice hai ca sant in spate la bloc la tine iesi pe balcon, am iesit apoi s-a urcat in masina sa plece.I-am zis mai stai hai sa ne intalnim in fata la bloc la mine.Ma imbrac repede sa cobor si suna din nou ea spunandu-mi ca, sa ii deschid usa la bloc caci acolo vrea sa ne imbratisam si sarutam.Zic ok, cum eram grabit am uitat, deschid usa la bloc, in fata la bloc era ceva lume, merg la ea, ne uitam ochi in ochi i-am spus ca arata superb i-a placut, asta mi-a spus dupa si apoi i-am zis vreau sa te imbratisez si ea zice nu aici nebunule in gluma s-a urcat in masina si pleaca. Se conecteaza pe net dupa 5 min. si ii zic, nu cred ca ma placi, nu mi-a placut cum mai tratat ai fugit de mine ca de raie. Ea zice ca serveste la nunti de cativa ani si e f. cunoscuta si ca era lume la noi in fata la bloc din aia nu o putut, caci daca eram in bloc ma saruta pentru ca ma place f. mult. Apoi a inceput cu iubitule, te doresc, te vreau, te rup la pat, povesteste-mi cum ai vrea sa o facem, parea flamanda, banuiesc ca daca o rezolva sotul nu-i mai ardea atata. Acuma zice ca ma iubeste si vrea sa ne rintalnim a 2-a oara a 3-a oara pana ne iasa bine pentru. ca nu renunta la mine, vrea neaparat o relatie cu mine.
Fratilor ce parere aveti despre toata nebunia asta? o cunosc doar de 3 zile, e superba si a venit in viata mea ca un uragan, eu care aveam o viata singuratica si extrem de linistita, parca e prea mult pentru. mine dintr-o data
Zicea ca vrea sa ne intalnim si sa ne sarutam sa ma simta.

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate vrea sa se razbune pe sotul ei, nu stiu.
Oricum, se ofera prea usor si-ti sare in brate prea repede ca sa poti crede c-ar putea fi ceva serios.
Nu te grabi si nu te ambala prea tare, ai grija!

| lazio9 explică (pentru greece12):

La asta ma gandesc si eu, nu cred ca e vorba de razbunare ea a mai incercat cu un barbat timp de un an si nu a mers, se poate sa vrea doar sex?

| greece12 a răspuns (pentru lazio9):

Se prea poate,nu ar fi chiar asa ciudat.
Dar femeile au disperari si nevoi ciudate,femeia asta e prea flamanda,poate chiar are nevoie sa fie iubita,o fi avand romantisme in cap, vise, te rog sa ai grija!
Nu-mi imaginez ceva neaparat rau, dar fii prudent.
Daca e doar sex, n-ai ce pati!
happy

| mgtow a răspuns:

Eu zic sa nu te bagi intr-o relatie si sa iti vezi de viata pana dai de una care e singura fara amant sau barbat. Unu intalnise o tipa pe facebook si l-a intrebat ai bmw, casa si bani? Nu, atunci cu mine nu stai; dai de o fata mai uratica si te multumesti cu ea.

| lazio9 explică (pentru mgtow):

Ea nu m-a intrebat asta din contra ea are masina si tot ce vrea a zis ca nu o intereseaza chestiile materiale pentru. ca are tot ce vrea... vrea doar sa fie iubita

| mgtow a răspuns (pentru lazio9):

Dar e casatorita si nu e normal sa te bagi intre ei.

| lazio9 explică (pentru mgtow):

El are pe alta ea vrea pe altul... daca ne placem mult si merge il paraseste deci?

| mgtow a răspuns (pentru lazio9):

Daca el are amanta atunci si ea are dreptul sa aiba, cu cat te depaseste in varsta?

| lazio9 explică (pentru mgtow):

Ea? cu 4 luni

| shadow72 a răspuns:

Fratioare ceva e aiurea aici.intalneste-te cu ea, fa sex cu ea cat poti de mult dar sa nu te indragostesti.cand simti ca ceva nu e in regula pleci si nu te uiti inapoi. femeile gen cea de care spui pot cauza probleme.

| sofisis a răspuns:

Complicat.
Ce nu inteleg e altceva : daca tot nu mai are o relatie propriu-zisa cu sotul ei, de ce se ascunde ca o adolescenta?
Adica ok, sa zicem ca mai sta cu el pentru copil...dar de ce fuge asa? Asta e un mare semn de intrebare.
2... faptul ca vorbeste cu tine despre sex atat de insistent nu denota lipsa activitatii cu sotul, ci doar o activitate proasta.
3. Daca voia pe bune o relatie de iubire frumoasa si nu una clandestina, iesea cu tine fara nici un fel de problema.
Naiba, ies altii fericiti in casnicie si nu iese ea care zice ca au vieti separate?
Sunt multe lucruri pe care le spune dar nu se leaga de comportamentul ei.
Nu cred ca doarme separat de sot. Nu cred ca el are pe alta.Sau daca are, ea vrea doar sa se razbune pe el.
Probabil ca o neglijeaza si simte nevoia de a avea pe cineva ahtiat dupa ea, sa isi demonstreze ei ca inca are ce-i trebuie.
Sincer, poti sa intrii in chestia asta daca vrei dar nu intra cu sperante de relatii pana la adanci batraneti ca nu se va intampla.
Un om, cand vrea sa nu mai stea cu o persoana, pleaca indiferent daca are sau nu pe altcineva. Faptul ca ea e inca sub acelasi acoperis cu sotul indica foarte multe complicatii.
Ai grija si nu "pune botul". Ia-o ca pe o aventura si atat.

| lazio9 explică (pentru sofisis):

Eu am intrebat-o cum sta cu sexul? si zice ANORMAL exact asa a zis ANORMAL, dar daca incep o relatie cu tine o sa fiu 100% a ta, eu nu ma joc, apreciez enorm de mult Sinceritatea.

| sofisis a răspuns (pentru lazio9):

FAS...apreciaza sinceritatea? Really? O femeie casatorita care se ascunde ca un caine haituit... apreciaza sinceritatea. Asta e gluma zilei.
Stii ceva, eu nu cred ca a fost sincera cu tine in NIMIC din ce a spus.
Singura chestie pe care o cred este faptul ca ceva scartaie cu sotul ei. poate sexul, poate o aventura a lui. Dar in nici un caz nu cred ca au vieti separate.

Faza cu "Ea zice ca serveste la nunti de cativa ani si e f. cunoscuta si ca era lume la noi in fata la bloc din aia nu o putut, caci daca eram in bloc ma saruta pentru ca ma place f. mult" e de tot rasul. Nici nu stiu daca sa rad sa sa-ti dau o palma sa iti revii. Pe bune...o stie lumea de la nunti si dáia nu poate ea sa-si faca viata? Hai ma...zau? Pe scara blocului te saruta? Da ce, aveti 15 ani si va feriti de parinti?
Tu chiar nu vezi ca se ascunde ca de draq si ca te tine in sah cat poate de tare? Tu chiar nu vezi cat abereaza?

| Alcyon a răspuns:

Nu stiu, mie povestea imi suna cam ciudat. O femeie serioasa n-ar face ce face ea. Mai mult curvistinele procedeaza asa, sau tipele care urmaresc un scop oarecare: obtinerea de foloase materiale, satisfacerea unor fantezii mai neobisnuite etc. Eu te sfatuiesc sa casti bine ochii, sa nu cumva sa te trezesti implicat in vreun scandal, mai ales ca-i si casatorita.

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Lasa-o in pace din moment ce are si un sot eu zic sa-i spui ca nu simti nimic pentu ea

| Rapidistu_Ionut_1994 a răspuns:

Baga-te frate pe ea daca iti place happy divorteaza lumea zilnic.