| Thebest123 a întrebat:

Ce sa fac? Am sarutat o fata pe obraz si in vacanta de craciun am vorbit cu ea prin mesaje dar acum de cand a inceput scoala nu am mai vorbit cu ea si nu stiu ce pas sa fac (imi place de aceea fata) de aceea nu stiu ce pas sa fac in continuare. Vreau sa precizez ca avem multe teme si nu pot sa o invit in oras. Vreau sa mai stit ca o cunosc pe aceasta fata de multa vreme. Dau funda celui mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| andeeee a răspuns:

Eu zic sa incepi din nou, incetu cu incetu, sa reiei conversatiile cu ea, sa va mai cunoasteti, si s-o intrebi ce parere are despre tine, si daca i-ar placea o iesire in oras... dar nu o lua repede ca o sa fie confuza si nu o sa gandeasca pe moment si o sa zica nu direct. ia-o incetul cu incetul.

| Swal a răspuns:

Cum si mie imi este imposibil sa penetrez o fata in calcai asa si tie iti este imposibil sa saruti o fata pe obraz. Pe bune man, raised eyebrows ce i-ai facut? Ai spalat-o pe langa ureche?

| calmopenmind18 a răspuns:

Pai spune-i sa iesiti pe afara nu in oras. Spune-i ca desi va intelegeati bine in ultima perioada nu ati mai vorbit si intreab-o daca iese sa vorbiti. Daca zice de ce pe afar... Spune-i ca vrei doar sa o vezi, sa o simti ca iti este dor de prezenta ei.

| PlayBoys a răspuns:

Pai.Spune-i daca vrea sa vina la tine acas a"pentru teme'', dupa ce vrea sa plece spune-i ca te-ai simtit bine cu ea si ca vrei sa vina din now la tine si in alta zi.

| xTrue a răspuns:

Nu iti mai fa temele si invita fata in oras! Este cea mai buna solutie!

| Legolas10 a răspuns:

Reia mesajele cu ea si incearca sa si vb la tel,dai o floare ascunsa sub usa sau la scoala, vorbestei frumos, razi mereu la glumele ei, vorbeste mult despre ea, fetele adora asta.