| anonim_3034 a întrebat:

Ce sa fac ca sa uit un baiat? Tin la el foarte mult si ne cunoastem de 2 ani. I-am sters numarul, i-am dat ignor, nu am mai vorbit cu el cate 2 3 luni dar MEREU imi zboara gandul la el. Am incercat sa imi gasesc pe altcineva dar degeaba. Ce sa faaac? Imi vad de treburile mele, scoala etc. insa tot ma mai gandesc la el, ce o face si chestii de genul
help me!
un sfat?

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Asa se intampla cand te arunci intr-o relatie cu ochii inchisi.
Daca pastrai o doza de luciditate si pastrai distanta (sentimental) iti era mai usor.

Ca raspuns la intrebarea ta, as putea sa zic ca timpul le rezolva pe toate intr-un fel sau altul

| Rebecca009 a răspuns:

Construieste un altar in cinstea lui si masturbeaza-te cu o lumanare!

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Zavalaidânga dânga da.

| adriang95 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Multumesc ca mi-ai bagat melodia asta in cap... big grin

| adriang95 a răspuns:

(stiu ca suna ciudat dar...)fa-ti un blog.