| catalin_7637 a întrebat:

Ce sa fac cand colegii imi spun ca sunt prost? eu nu cred ca sunt, dar ei tot repeta, si nu numai ei, si vecinii la fel. oare sunt? ce e de facut?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu se poate si limbric si prost, ar fi pleonasmul perfect!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca esti cu adevarat limbric, da.

Depinde ce rezultate scolare ai, ce educatie vasta detii s.a.m.d.

| ruPfashu a răspuns:

Intri pe TPU ca sa vada si restul lumii cat esti de prost rolling on the floor)) bombalaule! bolovaneeee! rolling on the floor)

| Hombre a răspuns:

Pai tu nu crezi dar numele de la nick te dă de gol.

| Ralucarrie a răspuns:

Esti prost daca ii bagi in seamatongue...alti oameni nu au ce face si le place sa isi bata joc de altii numai ca sa se simta ei mai bine, dar asta nu ii face pe ei mai destepti sau mai buni...deci dk u crezi ce zic genul asta de oameni crede-ma esti intr-adevar PROST:d

| LonelyLoner92 a răspuns:

Cand toti fac misto de tine si zic ca esti prost, tu iti zici in mintea ta ''astia nu exista''. Fi indiferent, indiferenta doare cel mai tarewinking

| Elly55 a răspuns:

Nu gasesc rezolvare la aceasta intrebare...dar ti se potriveste citatul:,, Oricine aere dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest prilegiu''

| FreddieMercury a răspuns:

Esti prost. Felicitari, faci parte din cei 99% dintre romani cu care te asemeni. Nu toti suntem inteligent, faggot.

| catalin_7637 explică:

Mai ziceti, mai ziceti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cute big grin eu te sfatuiesc sa te comporti diferit, mai linistit si sa vb frumos, sa nu crezi cuvintele lor si sa ti minte ca trebuie sa ai incredere in tine dar sa fi cumpatat in ceea ce faci

| soby47 a răspuns:

Sunt in anul 3 de masterat la psihologie. Daca toata lumea e de acord cu aceasta idee inseamna ca e adevarata. FUnd?

| UrsaRadu a răspuns:

Intrebare din 2011 si eu raspund in 2015laughing
ba iti zic eu ce sa faci, cand cineva te face il bati si dupa ii zici: te-a batut un prost
asa se face treabalaughing

| Ivanciu_Ionutz_1998 a răspuns:

Ignora-i zau asa.