| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

Ce sa fac?crying
Deci. m`am desparti de prietenul meusad
De fapt el s`a despartit...nici nu stiu dcthinkingcrying
por si simplu.cum v-am spus.se purta ciudatapoi. m`am trezit ca mi-a dat igg pe mess si am aflat de la un prieten ca cica nu mai sta cu mine.
O prietena a vb cu el si a a aflat ca are pe alta. cand ma vad cu el pe strada ma ignora completcrying. nici nu mai vorbestesad. pana acum au mai fost de`astea...pentru ca am mai fost impruena. dar ne impakam. cel mai mult am stat despartiti o luna.si mereu el avea pe alta noroc ca eu aveam rabdare si il asteptam.
Deci nu stiu ce sa faccrying
am incercat sa vb cu el dc nu mi-a zis in fata si a vrut sa aflu de la altii?
Nu cred ca are pe alta pentru ca imi zice`au prietenii nostri.care mereu sunt alaturi de noi.Au zis ca nu are pe nimen iar ei stiau ca eu nu mai sunt cu el. dar numai eu nu jtiam.crying
Am aflat de la altiisad. nu stiu ce are.eu vreau sa-l contactez...mai tin la el. vreau sa vb cu el.macar sa ramanem prieteni sau amici.mereu ne certam dar ne impakam repede sau inapoi si oricum ramaneam prieteni.pentru ca nu puteam sta unul fara celalaltsad
Va rog sa ma ajutati cu un sfat:* Funddaaalove struck multumesc!:X

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Eu te sfatuiesc, sa il uiti, uite totdeauna se intoarce la tine pentru ca stie ca cineva il asteapta si il iarta dupa fiecare greseala pe care a facut-o, nu mai face asta, deschide-ti ochii, si e mai bine pentru amandoi daca nu aveti nici o legatura, ca asa o sa fie mai greu sa il uiti, sunt si altii baieti, sunt sigura de asta, stiu ca acum ti la el, dar cu timpul o sa il uiti, timpul rezolva tot, te-a lasat, ce mai vrei? Sa suferi mai mult? E mai bine asa. Sper ca mai inteles. Iubire si Fericire!
Bafta si Craciun Fericit!

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

A fost cu altele si tu il asteptai? Well, daca ti la el e normal sa faci chestii absurde, dar nu sa-l lasi sa-si bata joc de tine.Nu-l mai cauta! Daca vrea el ceva o sa te caute, atat timp cat el nu te cauta si nu mai e interesat de tine, tu de ce insisti? El si-a continuat viata si fara tine.De ce nu faci la fel?

| fabiola a răspuns:

Da-i si tu ignore ...sentimentele,prietenia nu se forteaza, nu se cersesc!

| lyrics a răspuns:

Dc te umilesti?
ce esti tu...de il astepti mereu
pai el asa o sa faca intotdeauna
cand are chef de o pauza, o sa plece la alta, face ce vrea cu ea, si cand se satura, vine inapoi stiind ca tu esti mereu acolo
fii indiferenta.
lasa-l sa te caute.

| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ explică:

1.Kenny.nu te-am insultat!
2. N`ai inteles...Am zis ca il asteptam. in trecut! nici nu mai am de gand sa-l mai astept! Eu vcrted ca nu mai are rost sa sufar! dc sa stau sa "sufar" si el sa stea sa rada? v-am cerut un sfat! si ce credeti voi despre el.
eu vreau sa fiu doar o amika.si vreau sa ma ajutati.cum sa fac.sa vb cu el.ca sa`mi explice si mie.

| AlienKenny a răspuns:

Esti fraera!
nu il mai astepta raised eyebrows
cred ca isi bate joc de tine.
cand nu are pe nimeni te ia pe tine doar ca sa aiba cu cine sa fie dupa aia cand da de alta mai buna decat tine sta cu ea.si iar te ia pe tie.
cred ca e cam curvar. fara supare daca tot zici ca ti la ea:d
gandeste-te cu ce ai gresit tu. daca nu ai gresit cu nimic atunci ii un tampit sincer
chiar nu stiu de ce ti atat la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt in aceeas situatie nici eu nu stiu ce sa fac il iubesc enorm ajutati-ma va rog cu un fat ne-am despartit de nr de ori si de fiecare data pentru ca el era cu alta dar il acceptam asta era pentru ca il iubeam acum ce sa fac