| CarinaVonPhetamine a întrebat:

Vreau sa va spun ceva, sper sa imi dati un raspuns.

Plac un baiat, nu e mare frumusete, dar nu cred ca aspectul conteaza asa de mult. Dar din pacate, sunt impreuna cu alt baiat din clasa mea. Baiatul acela pe care il plac este clasa a 7a. Iar eu a 6a. Si el ma place, dar eu sunt impreuna cu cineva, si ii plac pe aman2... Am ales sa raman cu tipul de la mine din clasa, pentru ca am incredere mai multa in el. Sa fie asa? Sau ma joaca pe degete aman2? Am facut alegerea buna?

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Nu stiu daca ai facut alegerea cea mai buna fiindca de obicei relatiile intre colegi,fie ei de clasa sau de serviciu, nu dureaza foarte mult, iar dupa despartire se instaleaza o stare de tensiune intre cele 2 persoane; dar acum tu stii cum decurg lucrurile intre voi, cel mai indicat ar fi sa iti faci un tabel cu lucrurile care iti plac cel mai mult la fiecare dintre ei si sa il alegi pe cel cu mai multe calitati asta daca tii la ei in mod egal, daca nu alege-l pe cel pe care il placi mai multtongue

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Eu cred ca ai facut alegerea buna...
Ramai cu asta din clasa
Poate ala iub pe altcnva...
Sau cine stie ce
Nu se merita sa-l pierzi pe ala din clasa
Bafta!

pa, pa