| Anonim_1879 a întrebat:

Ce sa fac? sunt disperata.fostul meu prieten ma terorizeaza in sensul adevarat al cuvantului.nu va exagerez ca nimic. dupa ce ca m-a inselat sh toate astea, acum cand m-am despartit de el ma suna continu se roaga de mine, i-am explicat am vb cu el serios. i-am zis ca nu mai simt nimic pentru el, i-am explicat in toate modurile posibile. e genu razbunator si va spun sincer ca e nebun, acum imi da mesaj si imi zice ca sa stiu ca e sunt cu elstraight face ca el nu renunta la mine... ce fac? sunt disperata nu mai pot.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| janynn a răspuns:

Nu fci nmq.nu`i mai rasp cand t suna, sau la mesaje.nu`i mai da atentie.prefa`te ca nu exista at cand va intalniti!

| bulgaras_3493 a răspuns:

Suna la 112. vb f serios
daca e razbunator.ai grija
nu cred ca vei scapa de el.schimba-ti numaru.muta-te la o prietena 3-4 zile sau la o ruda. dar m-ai intai de toate vb cu ei tai:*

Răspuns utilizator avertizat
| ela_9708 a răspuns:

Nu-l baga in seama... ignora-l total!

| cs92gda a răspuns:

Schimba-ti numarul de telefon, id-ul...etc sau inregistreaza o convorbire cu el, si apoi du-te la politie, dupa aceea cu siguranta nu vei mai avea treaba...BAFTA happy

| Aniela96 a răspuns:

Exact asa mi s-a intamplat si mie. Am fost cu un baiat si am aflat de la cineva ca m-a inselat. M-am despartit de el (asta a fost iarna trecuta) si acum sunt indragostita lulea de el si are prietena din pacate. Eu cred ca trebuie sa i mai dai o sansa dupa aia sa nu iti para raubig hug Macar incearca. Incercarea moarte n`are:* te pup.