| NuamnumesuntANM a întrebat:

Ce sa intreb o fata cand vb cu ea adica ea este pocaita sa spun asa si nu stiu ce sa vb cu ea adica daca o intreb cv ce nu ii place si se supara? va rog spuneti-mi niste subiecte de discutie cu ea:d
P.S:AM 15 ANI SI IMI PLACE DE MOR DE EAlove struck

8 răspunsuri:
| STEFANXxX a răspuns:

Subiecte? Pai ti-as putea zice ca ai putea vorbi cu ea despre filme,desene,hobby,internet,scoala,
muzica,prieteni,ai putea sa ii spui din cind in cind complimente diferite,familie, sport, despre ce va face ea in timpul liber.Stii,asta depinde cit de bine o cunosti.Ma rog cauta si tu despre ce sa conversezi.Si nu stiu te intilnesti cu ea? Daca nu, atunci amice ar fi timpul, daca da atunci problema e rezolvata.Bafta!winking

| SMarius a răspuns:

Ce religie are? k si pocaitii sunt de mai multe feluri!

| adelaadelaadela a răspuns:

Pocaita?laughing mama peste cine ai dat! cred ca are prieteni prietene: informeaza-te de la ei, sigur stiu ce ii place.winking

| NuamnumesuntANM explică (pentru adelaadelaadela):

Am sa incerclaughing

| adelaadelaadela a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Pai sa incerci!

| adelaadelaadela a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Te duci la ea ca si cum nu ai sti nimic si dupa discutie: bai da tu stii ca avem multe in comun?laughing

| Cσcσ a răspuns:

Pai daca iti place de ea asa tare si ea este pocaita eu zic sa o iei usor cu ea.Si cu pocaitii poti sa vorbesti aproape orice.Si eu am in clasa o fata pocaita si noi vorbim frumos cu ea si ea vorbeste cu noi orice(aproape)winking

Răspuns utilizator avertizat