| alexandruanghel a întrebat:

Ce sapun sau gel etc imi recomandati pentru igiena penisulu)? Nu conteaza pretul, vreau sa fie foarte foarte bun

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Săpun Protex, este foarte bun, lasă pielea netedă și curată și este antibacterian pentru tot corpul.

| AlexCristi97 a răspuns:

Daca ai o anumita afectiune si ai nevoie de sapun special, ar trebui un specialist sa te indrume
Eu n-am auzit niciodata de sapun de penis, folosesc acelasi gel de dus sau sapun pe care il folosesc pe tot restul corpului.

| alexandruanghel explică (pentru AlexCristi97):

Salut, nu am nici o infectie etc, dar vreau sa fiu cat mai curat in zonele intime deoarece ele sunt cele mai stricacioase in ghilimele.

| AlexCristi97 a răspuns (pentru alexandruanghel):

Dusul zilnic cu sapun/gel de dus este suficient pentru intreaga igiena corporala. Daca faci zilnic dus si speli corect zona (decalotezi, clatesti bine), nu au cum sa apara probleme.