| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Ce sentiment simti cand saruti?

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Depinde. daca saruti pentru prima oara cu o persoana pe care iti place mult (si posibil sa o iubesti) furnicaturi in limba fluturasi in stomac si parca ai impresia ca plutesti sau ceva de genul. dar asta o mai poti simti si dupa ce ai invatat sa saruti dar este o persoana care o iubesti de mult timp. si aveti primul sarut.

daca te saruti cu cineva doar asa atunci poti sa nu simti nimic.
de exemplu o fata care nu a stiut sa sarute prima data cand a sarutat pur si simplu nu a simtit nimic. este si vorba de chimie aici. sa simti ceva pentru persoana care vrei sa saruti. daca te duci cu oricare doar ca sa inveti sa saruti poti sa nu simti nimic.

10 răspunsuri:
| Alfonso a răspuns:

Saliva,asta simti, eventual o limba in plus...nasol!

| Elvina a răspuns:

Paradisul

| h3r a răspuns:

Fior. Fluturi in stomac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelaşi pe care îl simţi şi când te eliberezi la wc: transpiri poate puţin la început, dar după ce ţi-ai dat drumul, eşti într-o euforie totală.

| Alfonso a răspuns (pentru anonim_4396):

WTF?! Transpiri la WC?! Da ce-ai mancat?!

| TheSeventhSin a răspuns (pentru Alfonso):

laughing mai facut sa rad bvwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alfonso):

3 kg de prune.

| Danny8135297 a răspuns (pentru Alfonso):

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0

| LaNaibaa a răspuns:

Un sentiment placutwinking

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Este un sentiment placut. E ca o eliberare! Sincer, eu daca deschid ochii nu mai simt nimic, cand ii am inchisi am fluturasi in stomac. laughing Funda?