| SerafimHD a întrebat:

Ce simti ca fata cand un baiat te atinge pe fese? Am auzit anumite opinii cum ca fetelor le place acest lucru. voi cum reactionati?

13 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Mie nu imi place extraordinar. fac o exceptie daca prietenului ii place, dar sa nu exagereze ca devine jenant. deci parerile sunt impartite

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Depinde de situatie, loc, relatia dintre cei doi! daca sunt iubiti si au ajuns la astfel de gesturi, senzatia e una foarte placuta! daca nu sunt intr-o relatie, este un gest de-a dreptul nesimtit ca un baiat sa atinga o fata in zona respectiva!

| geogeo93 a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Da, este un gest nesimtit, dar SerafimHD a intrebat ce simte fata, nu cum este gestul. Ai explicat pentru situatia in care cei doi sunt iubiti, acum te rog frumos sa explici si pentru situatia nu sunt intro relatie (de ex.colegi de clasa) ca sa completezi raspunsul si sa aflam si noi, baietii.

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru geogeo93):

Dar tu de ce esti atat de interesat de raspunsurile mele? happy

| geogeo93 a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Pura intamplare, coincidenta faptul ca am "raspuns" la raspunsurile tale. Aaaa, si pentru ca imi plac fluturii albastri big grin

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru geogeo93):

Aha! ciudata coincidenta, dar daca tu asa spui, asa sa fie happy

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Daca te atinge cu o curea e f posibil sa simti o senzatie de joe!

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai... doar c******r le place asta.

| OkAyAn a răspuns:

Sunt de acord cu Bluebutterfly80!

| AriantheLissa a răspuns:

Mie mi se pare un gest de prost gust.
Mie cand mi se intampla incep sa-l iau la bataie pe respectivul "X".
Nu e un gest dragut x-(

| anonim555344 a răspuns:

La toate le place pu.

| Lixuu a răspuns:

Daca nu e iubitul meu, nu are ce cauta cu mainile acolo! laughing

| mistero a răspuns:

Incearca asta dupa ce am facut femeile vreau sa ma f**a non-stop http://www.viagra.info.ro/